كاوه سجادی حسینی ؛

داوری ۳۹ فیلم كوتاه در جشنواره فجر ۳۹

داوری ۳۹ فیلم كوتاه در جشنواره فجر ۳۹ به گزارش کنکور هنر نایب رئیس انجمن فیلم کوتاه ایران ایسفا بیان کرد هر ۳۹ فیلمی که در جشنواره فیلم کوتاه تهران پذیرفته شده بودند، در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر داوری می شوند.کاوه سجادی حسینی نایب رئیس انجمن فیلم کوتاه ایران «ایسفا» در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به چگونگی شرکت فیلمهای کوتاه در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، اظهار داشت: با عنایت به این که بخش نمایش فیلم جشنواره فیلم کوتاه تهران امسال برگزار نشد و نامزدی هم هنوز برای آن اعلام نشده است، هر ۳۹ فیلم کوتاه داستانی راه یافته به این جشنواره، به بخش رقابتی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است.
وی بیان نمود: نامزدهای دریافت سیمرغ از دل این ۳۹ فیلم انتخاب و در نهایت برگزیدگان مشخص می شود.
این کارگردان سینما تصریح کرد: با عنایت به این که هیات انتخابی وجود ندارد، همه ۳۹ فیلم کوتاه داستانی فرصت داوری در جشنواره فیلم فجر را دارند و این اتفاق خوبی است.
وی افزود: البته هنوز نمی دانیم مقرر است یک سیمرغ جایزه بدهند و یا همچنان قانون پذیرش فیلمهای ۱۵ دقیقه ای ادامه دارد یا خیر. با عنایت به این که همه ۳۹ فیلم در جشنواره داوری می شوند این احتمال وجود دارد که در این دوره قانون ۱۵ دقیقه ای حذف شده باشد.
نایب رئیس انجمن فیلم کوتاه تهران در انتها تصریح کرد: جشن مستقل سینمای کوتاه هم با تغییراتی همراه شده است و مقرر است از دوره بعد هر فیلمی کوتاهی که در جشنواره فیلم فجر سیمرغ بگیرند، مستقیم در جشن ایسفا در بخش مسابقه شرکت می کند.


منبع:

1399/10/19
12:44:34
0.0 / 5
1025
تگهای خبر: جشنواره , سینما , شركت , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر