معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش:

شبكه شاد در نوع خود بی نظیر است

شبكه شاد در نوع خود بی نظیر است به گزارش كنكور هنر آذربایجان غربی معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: پایداری نظام اجتماعی و سیاسی تنها با سرمایه گذاری در آموزش و پرورش امكان دارد.


علیرضا کمرئی امروز اول آذر در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اضافه کرد: اهمیت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش برای انسانهای دور اندیش روشن و بدیهی است و پایداری نظام اجتماعی و سیاسی تنها با سرمایه گذاری در آموزش و پرورش امکان دارد.
با توجه به شرایط ناپایدار کرونایی، مدیریت آموزش و پرورش امری دشوار است که مسؤلان آموزش و پرورش در استانها تابحال عملکرد مطلوبی داشته اند.
وی بااشاره به آموزش در شرایط کرونایی اضافه کرد: الان ۴۰ برنامه تلویزیونی با همکاری آموزش و پرورش و رسانه ملی تولید و پخش می شود و شبکه شاد در نوع خود بینظر است و آموزش تعاملی را برای ۱۲ میلیون دانش آموز کشور فراهم نمود.
کمرئی خاطرنشان کرد: در جهت عدالت آموزشی، استفاده از روشهای آموزشی جایگزین در مناطقی که دسترسی به شبکه شاد نداشتند، در دستور کار قرار گرفت.
همچنین مهین منافی مدیر کل آموزش و پرورش استان هم اظهار داشت: همدلی و همسویی در مدیریت منابع انسانی منجر به مدیریت موفق خواهد شد وسازماندهی و تقسیم امور در مدیریت نهاد عظیم تعلیم و تربیت یک اولویت است.
به نقل از روابط عمومی این اداره کل، وی اظهار نمود: وجود ۶۲۵ هزار دانش آموز و ۳۷ هزار فرهنگی در سطح استان یک امانت الهی برای مسؤلان این نهاد مقدس است.




منبع:

1399/09/01
16:33:05
5.0 / 5
1391
تگهای خبر: تلویزیون , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر