افتتاح ۴ پروژه رفاهی فرهنگیان در ۴ استان كشور

افتتاح ۴ پروژه رفاهی فرهنگیان در ۴ استان كشور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به اینكه شمار اماكن رفاهی وزارت آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امیداز ۱۲۸ فضا به ۴۰۴ مورد افزایش یافته است اظهار داشت: پروژه هایی كه امروز در تهران، فارس، كرمان و اردیبل افتتاح می نماییم از ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان برخوردار می باشد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، علی الهیار ترکمن در مراسم افتتاح متمرکز ۱۵۵۰ پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی سراسر کشور که از راه ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس جمهور برگزار گردید اظهار داشت: در کنار فضاهای آموزشی، فضاهای در ارتباط با مجتمع های رفاهی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
وی ادامه داد: همانطور که در سندتحول بنیادین اشاره شده باید این فضاها هم در دستورکار قرار بگیرد، چونکه تأثیر زیادی در ارتقای روحیه فرهنگیان، افزایش انگیزه برای حضور موثر در مدرسه و مشارکت فعال آنها در فرآیند تعلیم و تربیت دارد و همینطور در جهت تکریم و رعایت شان معلمان می تواند مورد توجه قرار بگیرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به اینکه شمار اماکن رفاهی وزارت آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امیداز ۱۲۸ فضا به ۴۰۴ مورد افزایش یافته است اظهار داشت: پروژه هایی که امروز در تهران، فارس، کرمان و اردیبل افتتاح می نماییم از ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان برخوردار می باشد.
الهیار اضافه کرد: افتتاح این فضاها از مصادیق مولدسازی سرمایه های آموزش و پرورش و در جهت ارتقای اقتصاد آموزش و پرورش و از جنبه های خوب مشارکت با بخش خصوصی محسوب می شوند. مجتمع هایی که افتتاح شده اند نگاه ویژه ای به آنها وجود دارد، هم فضای آموزشی و رفاهی دارند و هم به مراکز اقامتی، باغ رستوان، رستوران و سالن کنفرانس مجهز هستند.
وی افزود: امروز ۳۰۰ تخت در فضاهای اقامتی افتتاح می شود. ۴۱۰ نفر ظرفیت در رستوران ها، ۱۵۰۰ ظرفیت در سالن های پذیرایی و ۴۶۰ نفر ظرفیت را در سالن های کنفرانس شاهدیم و زمینه اشتغال ۲۴۰ نفر فراهم می شود.
منبع:

1399/08/23
22:56:13
5.0 / 5
1267
تگهای خبر: رمان , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر