برگزاری دوزادهمین نشست مدافعان فرهنگی حرم در جشنواره عمار

برگزاری دوزادهمین نشست مدافعان فرهنگی حرم در جشنواره عمار به گزارش كنكور هنر دوازدهمین نشست مدافعان فرهنگی حرم در جشنواره عمار با حضور مرتضی شعبانی و روح الله رفیعی برگزار می گردد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره عمار، دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» با رویكرد جدید جهت بررسی داشته ها، بایدها و نبایدهای روایی از بحران سوریه با حضور مرتضی شعبانی، مدیر مركز مستندسازی حقیقت و روح الله رفیعی، مدیر گروه مستند روایت فتح در جشنواره عمار برگزار می گردد.
پس از برگزاری یازده جلسه از سلسله نشست های مدافعان فرهنگی حرم كه به بررسی «ظرفیت ها و چالش های فعالیتهای فرهنگی در سوریه» می پرداخت همزمان با برگزاری دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار دور جدیدی از این سلسله نشست برگزار می گردد.
اما سوالی كه به دنبال جلسات گذشته هم عنوان شد روایت حضور و چرایی حضور ایران در سوریه بوده است و واحد بین الملل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در نظر دارد در دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» و در دور جدید به بیان داشته ها، بایدها و نبایدهای روایی از بحران سوریه بپردازد.
در اولین پنل در دور جدید به روایت مستندسازان و حوزه مستندسازی از حضور ایران در سوریه برای مخاطبان متنوع ملی، منطقه ای و جهانی می پردازد.
دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۷: ۳۰ الی ۱۹: ۳۰ با حضور مرتضی شعبانی، مدیر مركز مستندسازی حقیقت و روح الله رفیعی، مدیر گروه مستند روایت فتح همزمان با جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین به نشانی خیابان طالقانی، نبش خیابان برادران مظفر، سینما فلسطین، لابی طبقه سوم برگزار می گردد.
ورود به جلسه برای كلیه علاقه مندان آزاد می باشد.

1398/10/14
13:54:54
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: جشنواره , ساز , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر