آموزش و پرورش هیچ بخشنامه ای درباره پیدا شدن قرص های مشكوك صادر نكرده است

آموزش و پرورش هیچ بخشنامه ای درباره پیدا شدن قرص های مشكوك صادر نكرده است به گزارش كنكور هنر طی چند روز اخیر گزارش ها و تصاویری در فضای مجازی انتشار یافته كه حكایت از وجود قرص هایی درون كیك هایی دارد كه چند دانش آموز برای تغذیه به مدرسه برده بودند. در پیام های منتشره در فضای مجازی آمده است كه به تمام مدارس بخشنامه شده از این كیك ها كه آلوده به قرص های خطرناك هستند استفاده نشود كه این مورد توسط وزارت آموزش و پرورش تكذیب شد.


دكتر حسن ضیاءالدینی، مدیركل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار نمود: گزارشی در اینباره از سه استان به ما رسیده كه ما طی نامه ای به اطلاع وزارت بهداشت رساندیم.
وی ادامه داد: صحت و سقم مبحث را دقیقا نمیدانیم و باید بررسی شود.
مدیركل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه "ما هیچ بخشنامه ای صادر نكردیم" اظهار داشت: تنها آن دسته از مواد غذایی در بوفه مدارس مجاز است كه در دستورالعمل بوفه ها با همكاری وزات بهداشت در مهرماه به مدارس اعلام شده است.
هاوی دلبری، معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی هم در پاسخ به اینكه آیا این كیك ها از راه بوفه این مدارس توزیع شده است به ایسنا اظهار داشت: خیر چنین چیزی گزارش نشده است.1398/09/21
15:54:03
5.0 / 5
4489
تگهای خبر: ساز , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر