اسكورسیزی بزودی فیلم سرخپوستی اش را كلید می زند

اسكورسیزی بزودی فیلم سرخپوستی اش را كلید می زند به گزارش كنكور هنر مارتین اسكورسیزی بهار آینده بار دیگر روی صندلی كارگردانی می نشیند تا ساخت فیلم بعدی اش را شروع كند.به گزارش كنكور هنر به نقل از ایندی وایر، تاریخ ساخت فیلم بعدی اسكورسیزی همراه با نام فیلمبردار فیلم روشن شد. شایعات حاكی از این است كه فیلم بعدی مارتین اسكورسیزی كه مقرر است با نام «قاتلان ماه كامل» ساخته شود از بهار آینده كلید می خورد و تا تابستان ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت.
در یك مصاحبه جدید نه تنها رودریگو پریتو كه فیلمبرداری فیلم های اسكورسیزی را انجام می دهد این شایعه را تایید نمود بلكه گفت عكاسی رسمی فیلم را از ماه مارس (اسفند) شروع می كند.
پریتو حالا یكی از نامزدهای اصلی برای كسب اسكار فیلمبرداری برای فیلم «ایرلندی» اسكورسیزی است. وی اخیرا در بارتلزویل اوكلاهما بوده تا تست های اولیه برای «ماه كامل» را انجام دهد.
این فیلمبردار گفته است فكر می كند این فیلم كار متفاوتی خواهد شد.
وی اضافه كرد: در حال تحقیقات متفاوتی برای یافتن راه های جدید برای فیلمبرداری این فیلم است. او گفت هنوز باید ملاقات های بیشتری با اسكورسیزی داشته باشد تا تصاویری را كه گرفته به او نشان دهد و به ایده های نهایی برسند. وی اظهار داشت: او هم احیانا نظرات خودش را دارد و ما هنوز به تُن اصلی فیلم نرسیده ایم.
اسكورسیزی تابستان راهی اوسیج كانتی شد تا لوكیشن های فیلمبرداری را ببیند. بارتلزویل مكانی است كه ترنس مالیك فیلمبرداری «به سوی شگفتی» ۲۰۱۲ را در آنجا انجام داد.
داستان «قاتلان ماه كامل» در دهه ۱۹۲۰ می گذرد و بر اساس كتابی تاریخی از دیوید گرانت ایجاد می شود. این داستان متمركز بر سرخپوستان اوسیج است كه بعد از كشف نفت در منطقه حفاظت شده آنها، به قتل رسیدند.
پارامونت این فیلم را می سازد و اسكورسیزی بعد از كار با نت فلیكس برای ساخت «ایرلندی» باردیگر با یكی از استودیوهای قدیمی هالیوود همكاری می كند.
به جز فیلم كوتاه «اودیشن» ساخته اسكورسیزی، دنیرو و دی كاپریو در فیلم «زندگی پسر» در ۱۹۹۳ با هم بازی كرده بودند.
هر سه چهره از امیدداران اسكار امسال هستند: اسكورسیزی و دنیرو برای «ایرلندی» و دی كاپریو برای «روزی روزگاری در هالیوود».
هر چند تاریخ اكران فیلم بعدی اسكورسیزی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما انتظار می رود در سال ۲۰۲۱ راهی پرده ها شود.

1398/09/12
14:54:23
5.0 / 5
4493
تگهای خبر: ساز , عكاس , فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر