با بازی كامبربچ و كالین فرث؛

تریلر فیلم جدید سم مندس انتشار یافت، اولین نماها از 1917

تریلر فیلم جدید سم مندس انتشار یافت، اولین نماها از 1917 به گزارش كنكور هنر فیلم جدید سم مندس یك فیلم جنگی با عنوان ۱۹۱۷ است كه اخیرا با انتشار تریلرش برای اولین بار رونمایی شده است.به گزارش كنكور هنر به نقل از ورایتی، اولین تصاویر از درام جنگی سم مندس از جنگ جهانی اول با عنوان «۱۹۱۷» روز گذشته پنج شنبه دیده شد.
این تریلر با نمایی از سربازی آغاز می شود كه در ابری سیاه از انفجار بمب ها در حال دویدن است. در این تریلر همینطور شخصیت كالین فرث دیده می شود كه با دو سرباز جوان ملاقات می كند و به آنها ماموریتی می دهد. نقش این دو سرباز جوان را جورج مك كی و دین چارلز چپمن بازی می كنند.
آنها مأموریت دارند از مناطق تحت نفوذ دشمن عبور كنند و پیام توقف حمله ای را كه امكان دارد به مرگ هزاران سرباز همچون برادر شخصیت چپمن منجر شود، به سپاه خودی برسانند.
این فیلم كه اولین تجربه فیلمسازی مندس بعد از جدایی از فیلم های «جیمز باند» است، به تجربه ای خونبار از میدان جنگ كه می توانست زندگی هزاران سرباز را نابود كند، پرداخته است.
این فیلم در عین حال نخستین تجربه فیلنامه نویسی مندس هم هست كه اسكار كارگردانی را برای «زیبای آمریكایی» دریافت كرده است. كریستی ویلسون-كارینسو در نوشتن فیلمنامه با وی همكاری كرده است.
مارك استرانگ، بندیكت كامبربچ، ریچارد مدن و اندرو اسكات دیگر بازیگران فیلم هستند.
«جاده ای به سمت تباهی»، «جارهد»، «جاده انقلابی»، «اسكای فال» و «اسپكتر» از دیگر فیلم های مندس هستند.
یونیورسال و دریم وكرز «۱۹۱۷» را ۲۵ دسامبر در آمریكا اكران می كنند و از ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰ اكران گسترده آن شروع می شود.

1398/05/11
16:06:08
5.0 / 5
4308
تگهای خبر: بازیگر , ساز , فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر