مدیر دبیرخانه فجر ملی در گفتگو با مهر عنوان كرد؛

فیلم صدرعاملی منعی برای حضور در فجر ندارد، قانون نقض نشده است

فیلم صدرعاملی منعی برای حضور در فجر ندارد، قانون نقض نشده است به گزارش كنكور هنر مدیر دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر تصریح كرد كه منعی برای حضور فیلم سال دوم دانشكده من ساخته رسول صدرعاملی در این دوره از جشنواره وجود ندارد.سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش كه با عنایت به اینكه فیلم سینمایی «سال دوم دانشكده من» به كارگردانی رسول صدرعاملی سال قبل هم درخواست حضور در فجر داشت و حتی قرارداد اكران خویش را هم بسته است منعی برای حضور در این دوره از جشنواره ندارد، اظهار داشت: صاحبان این اثر سینمایی برای سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر فرم حضور پر كردند، اما فیلم جهت شركت در جشنواره آماده نشد و هیات انتخاب اثر را ندید پس همانطور كه می دانید منعی برای حضور «سال دوم دانشكده من» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر وجود ندارد.
وی درباره مساله سال تولید اثر هم توضیح داد: برپایه قوانین آثاری می توانند درخواست حضور بدهند كه از سال ۹۶ به بعد تولید شده باشند به شرط اینكه در دوره های قبلی جشنواره حضور نداشته باشند.
مدیر دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر توضیح داد: خیلی از فیلم ها فرم حضور در جشنواره فیلم فجر را پر می كنند اما اصلا به جشنواره نمی رسند كه در این دوره از جشنواره هم فیلم هایی فرم پر كردند كه حتی هنوز كلید هم نخورده اند.
وی بیان كرد: من نمی دانم چرا فیلمسازان اینقدر علاقه مند هستند فرم حضور در جشنواره را پر كنند آن هم زمانی كه هنوز اثر خویش را كلید نزده اند.
سیمونیان درباره عقد قرارداد برای «سال دوم دانشكده من» كه قرار بود پاییز اكران شود، اظهار داشت: هرچند این فیلم قرارداد اكران بسته بود، اما در سینما اكران نشده است پس هیچ منعی برای حضور این فیلم در جشنواره وجود ندارد.

1397/10/14
15:34:58
5.0 / 5
4717
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر