مدرسه تابستانه دانشگاه شریف برای دانش آموزان

مدرسه تابستانه دانشگاه شریف برای دانش آموزان کنکور هنر: دانشگاه صنعتی شریف مدرسه تابستانه ای برای دانش آموزان پایه دهم تا دوازدهم کل کشور برگزار می نماید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، مدرسه تابستانه "رستا" ویژه دانش آموزان ورودی پایه دهم تا دوازدهم کل کشور، به شکل دو کارسوق مجزای مجازی و حضوری برگزار می گردد. رویداد مجازی از ۲ تا ۴ شهریور در بستر پلت فرم تعاملی و رویداد حضوری از ۸ تا ۱۰ شهریور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
کارگاه‎های علمی عرضه شده در مدرسه تابستانه شامل مباحثی در حوزه های ریاضی، علوم کامپیوتر و فیزیک و مسابقه علمی در انتها رویداد است. همه ی مطالب توسط دانشجویان برتر دانشگاهی و تحت نظر استادان آنان طراحی شده و به زبان دانش آموزان مخاطب رویداد به طریق کارگاه های جذاب و تعاملی تبدیل گشته است.
داده کاوی، هوش مصنوعی، الگوریتم، کدگذاری و فشرده سازی، نظریه بازی و مکانیک سیالات عناوین کارگاه هایی است که در این رویداد برگزار می گردد.
براساس اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، دانش آموزان علاقه مند می توانند جهت ثبت نام در این رویداد از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ مردادماه با رفتن به سایت summerschool.sampad.gov.ir مشخصات اولیه خویش را ثبت کنند و سؤالات ورودی رویداد را دریافت و به صورت گروهی آنها را حل کرده و پاسخ خویش را در سامانه قرار دهند.
بعد از بررسی پاسخ ها توسط تیم برگزاری، اسامی پذیرفته شدگان رویداد ۳۰ مردادماه در سایت رویداد قرار خواهد گرفت و امکان پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام برای پذیرفته شدگان فراهم خواهد شد.
تنها امکان شرکت در یکی از این دو کارسوق مجازی یا حضوری برای دانش آموزان فراهم است و امکان انتخاب نوع رویداد مورد نظر در هنگام ثبت نام در سایت وجود دارد.
جمع علمی - ترویجی رستا بعنوان یک انجمن علمی رسمی در دانشگاه صنعتی شریف، از سال ۱۳۹۶ مبادرت به برگزاری دوره های برخط و حضوری برای دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه از سراسر کشور کرده است. در این رویدادها دانشجویان نخبه ی کشور بعنوان آموزگار حضور داشته و دانش آموزان به صورت گروهی شرکت می کنند و تدریس به صورت تعاملی و مساله محور انجام می گردد. این کارسوق علمی توسط سازمان کل پرورش استعدادهای درخشان، دانشگاه شریف و انجمن علمی رستا برگزار می گردد.

منبع:

1401/05/28
17:18:42
5.0 / 5
455
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , دانشگاه , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر