نماینده ولی فقیه در فارس:

رتبه بندی معلمان صورت گیرد تا فرهنگیان احساس کرامت کنند

رتبه بندی معلمان صورت گیرد تا فرهنگیان احساس کرامت کنند به گزارش کنکور هنر فارس نماینده مقام معظم رهبری در فارس و امام جمعه شیراز اظهار داشت: نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به اینکه اکرام و رفاه معلمان بسیار مهم می باشد، اظهار داشت: رتبه بندی معلمان باید صورت گیرد تا فرهنگیان عزیز احساس کرامت کنند.


آیت الله دکتر لطف الله دژکام پنجشنبه ۲ تیر در دیدار وزیر آموزش و پرورش در شیراز اظهار داشت: نخستین استانی که برش های استانی نقشه مهندسی کشور را آماده کرد، فارس بوده است که با حضور بیشتر از ۲ هزار نخبه این کار انجام شد.
نماینده ولی فقیه در فارس اظهار داشت: خوشبختانه امروز ما یک نقشه جامعه و محکم فرهنگی داریم که با تاکید بر آن می توانیم تا افق ۱۴۰۴ تغییرات خوبی را در فرهنگ جامعه ایجاد نماییم.
امام جمعه شیراز اظهار داشت: از دولت هم انتظار داریم بودجه هایی را برای اجرای این سندها در نظر بگیرد تا بتوان این اسناد را باکیفیت لازم اجرا کرد.
آیت الله دژکام بیان نمود: اعتقاد داریم حوزه علمیه باید به کمک اموزش و پرورش بیاید و یک رشته بنام تعلیم و تربیت هم برای طلبه ها برای شناخت دقیق اموزش و پرورش افزوده شد.
امام جمعه شیراز اظهار داشت: کارها باید به صورت جهادی و در قالب قوانین و مقررات صورت گیرد تا از هرج و مرج هم جلوگیری شود.
نماینده ولی فقیه در فارس اظهار داشت: اکرام و رفاه معلمان خیلی مهم است و رتبه بندی معلمان باید صورت گیرد تا فرهنگیان عزیز احساس کرامت کنند.
وی ادامه داد: انتظار است یک مکان درخور شان و با امکانات برای دانشگاه فرهنگیان استان فارس صورت گیرد.


مدیرکل آموزش و پرورش فارس هم با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۴ جلسات تخصصی اجرای سند تحول بنیادین در فارس آغاز شد، اضافه کرد: امام جمعه محترم شیراز هم در جلسه خبرگان بر اجرای سند تحول بنیادین تاکید داشتند که نشان از توجه ایشان به آموزش و پرورش است.
محمدخلیل عسکری اظهار داشت: از برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور در فارس رونمایی و ۸ سرفصل در این برش به آموزش و پرورش استان اختصاص داده شده است.
عسکری اظهار داشت: خوشبختانه ۸ برنامه تعیین شده برای آموزش و پرورش در برش استانی نقشه مهندسی کشور تدوین شده است.
او اظهار داشت: قرارگاه درون سازمانی و برون سازمانی سند تحول بنیادین در فارس راه اندازی شده که رئیس قرارگاه برون سازمانی نماینده ولی فقیه در فارس و نایب رییس آن استاندار فارس است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس تصریح کرد: هفته گذشته جلسه روسای آموزش و پرورش فارس با ائمه جمعه استان برگزار شد تا همکاری نزدیک تری بین آموزش و پرورش و ائمه جمعه برقرار شود.
انتهای پباممنبع:

1401/04/03
10:45:53
5.0 / 5
304
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تخصص , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر