وزیر آموزش و پرورش:

بابت اختلال پیش آمده از اولیاء عذرخواهی می کنم

بابت اختلال پیش آمده از اولیاء عذرخواهی می کنم وزیر آموزش و پرورش درباب تعطیلی امروز مدارس توضیحاتی ارائه کرد و اظهار داشت: بواسطه بدی هوا، اختلالی پیش آمد و گویا اولیاء سرگردان شده بودند و گویا استانداری تهران این تصمیم را گرفته بود که من از اولیاء عذرخواهی می کنم.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، یوسف نوری در حاشیه جلسه تخصصی تبیین برنامه ها و سیاست های راهبردی ستاد مبارزه با مواد مخدر در پاسخ به سوالی درباره غافلگیری دانش آموزان در استان تهران نسبت به تعطیلی مدارس اظهار داشت: تعطیلی مدارس باید قبل از موعدی باشد که بچه ها وارد سرویس دانش آموزی می شوند.
وزیر آموزش و پرورش افزود: بواسطه بدی هوا، اختلالی پیش آمد و گویا اولیاء سرگردان شده بودند و گویا استانداری تهران این تصمیم را گرفته بود که من از اولیاء عذرخواهی می کنم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلان اینکه آموزش و پرورش به سبب بستر گسترده و موثری که دارد همیشه ارتباط تنگاتنگی بمنظور ترویج فرهنگ پیشگیری در جامعه با ستاد مبارزه با مواد مخدر داشته است، اظهار داشت: خوشبختانه ما نسبت به سرانه های دنیا وضعیت بهتری داریم اما به سبب این که گسترش مواد در میان جوانان سریعتر انتشار می یابد باید مراقبت بیشتری نماییم پس در قالب طرحهای مختلف کارهایی انجام می شود که بتوانیم با بهره گیری از روشهای غیر مستقیم دانش آ موزان را به شکلی جذب نماییم که رسالت دانش آموزی خودرا در امتداد تربیت پیگیری کنند.
ایشان سپس در پاسخ به این پرسش که برای سال جدید تحصیلی برای بازگشایی مدارس برنامه ریزی خاصی دارید؟ اظهار نمود: تا جایی که ستاد مقابله با کرونا اجازه داده ما کارمان را انجام دادیم. انشاالله خدا کمک می نماید کرونا از بین می رود. از سرگیری آموزش شروع شده و ادامه خواهد داشت.
به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، یوسف نوری همین طور در نشست تخصصی مدیران کل و دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با عنوان تبیین برنامه ها و سیاست های راهبردی ستاد مبارزه با موادمخدر و با محوریت یاریگران زندگی، مشارکت اجتماعی و خیرین برگزار شد، با اعلان اینکه مواد مخدر یکی از پدیده های خطرساز است، اظهار نمود: مواد مخدر بنیان های نظام اجتماعی را به خطر انداخته است.
وی افزود: باید برای دانش آموزان برنامه ریزی داشته باشیم و آنها را در راه یادگیری قرار دهیم.
منبع:

1401/02/19
10:05:20
5.0 / 5
73
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , تخصص , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر