استقبال دانش آموزان از پویش به رنگ مدرسه

استقبال دانش آموزان از پویش به رنگ مدرسه به گزارش کنکور هنر رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اعلان اینکه پویش «به رنگ مدرسه» با استقبال خوبی از طرف دانش آموزان مناطق مختلف کشور روبرو شده است، اظهار داشت: تا حالا 21 هزار نفر با ارسال نقاشی های خود در این پویش و امر مدرسه سازی مشارکت کردند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، ناصر قفلی با اعلان اینکه مشارکت کودکان و نوجوانان در عرصه مدرسه سازی بسیار باارزش است اظهارکرد: پویش «به رنگ مدرسه» در امتداد طرح تحولی آجر به آجر از ۱۵ شهریورماه در سراسر کشور شروع شده است و تا حالا بیش از ۲۱ هزار دانش آموز با ارسال نقاشی های خود در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند.
وی با تاکید بر این که پویش ملی «به رنگ مدرسه» با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم مشارکت و نوع دوستی و همین طور افزایش آگاهی خانواده ها نسبت به موضوع مدرسه سازی در حال اجرا می باشد، اضافه کرد: این پویش تا ۱۳ آبان ۱۴۰۰ و روز دانش آموز ادامه خواهد داشت.
رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور اجرای پویش به رنگ مدرسه را ذیل طرح تحولی «آجر به آجر» در امتداد توسعه مشارکت های مردمی عنوان نمود و اظهار داشت: در ضمن یک سال قبل با اجرای پویش های «مهر را با محرم شروع کنیم»، «من مادرم بچه های ایران فرزند من» و «آجرهای مهربانی» افزون بر یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از هموطنان نیکوکارمان هشت میلیارد تومان در مدرسه سازی مشارکت کردند.
قفلی با اشاره به آمار شرکت کنندگان در چالش «به رنگ مدرسه» اظهار نمود: بیشترین مشارکت را دانش آموزان ابتدایی ۷ تا ۱۲ سال داشته اند و خوزستانی ها همچنان پیشتاز در اجرای این پویش هستند.
به گزارش روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور دانش آموزان و کودکان علاقمند می توانند تصویر نقاشی خودرا با موضوع «مدرسه دوست داشتنی من» در سامانه https: //ajorbajor.ir/ بارگذاری کنند که ضمن اهدای هدایایی به بهترین نقاشی های دانش آموزان، در انتهای پویش، حامی مالی این طرح به ازای هر نقاشی معادل یک آجر را به مدرسه سازی اختصاص می دهد.
منبع:

1400/07/08
11:01:54
5.0 / 5
233
تگهای خبر: اجرا , تصویر , رمان , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر