تاکید سازمان جهانی بهداشت بر اولویت معلمان در دریافت واکسن کرونا

تاکید سازمان جهانی بهداشت بر اولویت معلمان در دریافت واکسن کرونا به گزارش کنکور هنر سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام نمود: معلمان باید در گروه های اولویت دار برای دریافت واکسن کروناویروس قرار بگیرند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت و صندوق کودکان ملل متحد (Unicef) اعلام کردند: معلمان و کارکنان مدارس باید در گروه های اولویت دار برای دریافت واکسن قرار گیرند تا مدارس در کشورهای اروپایی و آسیای مرکزی بتوانند فعالیت حضوری خودرا داشته باشند.
در بیانیه این دو آژانس سازمان ملل آمده است: اقدامات لازم برای تضمین باز ماندن مدارس در دوران همه گیری شامل ارائه واکسن کووید-۱۹ به معلمان و سایر کارکنان مدارس بعنوان قسمتی از گروه های جمعیت هدف در برنامه های ملی واکسیناسیون است.
در این بیانیه آمده است: این سفارش که قبل از این توسط گروهی از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت در نوامبر ۲۰۲۰ و پیش از شروع واکسیناسیون ارائه شده بود، باید در حین تضمین واکسیناسیون جمعیت های لطمه پذیر نیز صورت گیرد.
از آنجائیکه مدارس بعد از تعطیلات تابستانی بازگشایی می شوند، این دو آژانس سازمان ملل اعلام نمودند به رغم شیوع سویه دلتا بسیار لازم است که یادگیری مبتنی بر حضور در کلاس درس بدون وقفه ادامه یابد.
"هانس کلوگ"، مدیر بخش اروپای سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: این امر برای آموزش کودکان، سلامت روان و مهارتهای اجتماعی بسیار اهمیت دارد برای اینکه مدارس به کودکان کمک می نماید تا اعضای شاد و مولد جامعه باشند. همه گیری کووید-۱۹، فاجعه بارترین اختلال در آموزش را در طول تاریخ به وجود آورده است.
به گزارش کنکور هنر به نقل از مدیکال اکسپرس، سازمان جهانی بهداشت و صندوق کودکان ملل متحد همین طور از کشورها درخواست نمودند واکسیناسیون کودکان بالای ۱۲ سال که دارای بیماریهای زمینه ای هستند و سبب می شود در معرض نوع شدید بیماری کووید- ۱۹ قرار گیرند، صورت گیرد.
منبع:

1400/06/09
10:24:33
5.0 / 5
557
تگهای خبر: آموزش , ساز , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر