در گفتگو با برنامه سریالیست ؛

سروش محمدزاده از مشکلات ساخت همبازی گفت

سروش محمدزاده از مشکلات ساخت همبازی گفت کارگردان سریال همبازی در گفتگوی تلفنی با یک برنامه تلویزیونی از مشکلات تولید این مجموعه تلویزیونی در بخش های مختلف سخن گفت.به گزارش کنکور هنر به نقل از مهر، سروش محمدزاده کارگردان سریال «همبازی» که میهمان تلفنی «سریالیست» بود، درباره تولید این مجموعه تلویزیونی اظهار داشت: ما برای تولید سریال زمان کوتاهی در اختیار داشتیم. اصولاً کیفیت فیلم و سریال، ارتباط مستقیمی با زمان دارد و در اینجا هم محدودیت زمان تولید، روی کیفیت کار اثر گذاشت.
وی اضافه کرد: این مساله قابل انکار نیست اما خوشحالم که این تاثیر به اندازه نگرانی من و نوید محمودی در زمان تولید نبود. یعنی باتوجه به زمانی که در اختیار داشتیم، تردید زیادی داشتیم که این کار را انجام بدهیم یا نه. از طرف دیگر اصراری که دوستان شبکه دو و سیمافیلم داشتند ما را در یک دوراهی قرار داد، اما وقتی به این تصمیم رسیدیم، خودمان را برای شرایط مختلف آماده کردیم.
کارگردان سریال «همبازی» عنوان کرد: راستش در زمان تولید من گاهی فکر می کردم بخش هایی از کار درنیامده و اشکالاتی در روند فیلم نامه هست که واقعاً دیگر فرصت اصلاح را نداشتیم. من آگاه ترین فرد به نقصها کار هستم و قسمتی از صحبت های منتقد برنامه را هم قبول دارم.
وی اضافه کرد: حجم قصه و پیوند مسائل اجتماعی و ملودرام برای بیست و هشت قسمت کم بود. با این وجود وقتی واکنش مخاطبان خصوصاً در شهرستان ها را چه بصورت چهره به چهره و چه بوسیله روابط عمومی سازمان دیدم متوجه شدم که خوشبختانه ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار شده و این فراتر از تصور من بود. البته من اقبال مخاطب و عامه مردم را چه در سینما و چه در تلویزیون دلیل کافی برای خوب بودن بک اثر نمی دانم و نقصها کار را درک می کنم.
محمدزاده اظهار داشت: شاید یکی از نکات مثبت این سریال، گروه بازیگران آن بود که برای من بعنوان کارگردان واقعاً لذت بخش بود و احساس می کنم حس و انرژی خوبی که بازیگران «همبازی» داشتند، در این کار هم به خوبی منعکس شده بود.
«سریالیست» به تهیه کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳: ۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

1400/06/06
08:57:06
5.0 / 5
380
تگهای خبر: اجرا , بازیگر , تلویزیون , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر