موافق وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

ایری: جوانان برومند می توانند تغییر ایجاد کنند

ایری: جوانان برومند می توانند تغییر ایجاد کنند به گزارش کنکور هنر یک عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار داشت: تابحال در هیچ مقطعی شخص رئیس جمهور اعلام پشتیبانی از وزیر خود نکرده و نگفته است که در شورایعالی فرهنگیان حضور می یابد که این حاکی از حمایت تام وی از وزیر پیشنهادی است که باید به این انتخاب رئیس جمهور اعتماد نماییم.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، عبدالجلال ایری در جلسه علنی امروز(شنبه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: پس از گذشت ۴۲ سال در نقطه ای هستیم که فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده هایشان ناراضی هستند. در این برهه از زمان نمی طلبد که فکر جدید یا رویکرد جدیدی اتخاذ کنیم؟ بحث های اقتصادی و زیرساختی ما همه به اینجا ختم می شود که ما نیازمند تغییر اساسی هستیم.
این عضو مجمع نمایندگان استان گلستان اظهار داشت: این تغییر به دست کسانی می تواند انجام بشود که شاکله این کار در آنها وجود دارد. جوانان برومندی که می توانند تغییر را ایجاد کنند. ۱۰ سال است که رتبه بندی فرهنگیان در کشور مطرح است. وضعیت کرونا به شکلی است که تعداد زیادی از دانش آموزان ما ترک تحصیل کردند. شرایطی که در جامعه با آن مواجه هستیم بسیار بغرنج است.
این عضو کمیسیون عمران مجلس، چالش اصلی وزارت آموزش و پرورش را مشکلات بودجه ای دانست و اظهار داشت: کسری بودجه یکی از اشکالات اساسی ماست. آموزش و پرورش ما بدون تجهیزات آموزش می دهد و در وضع بودجه ای موجود ۹۵ درصد منابع اعتباری آن برای فرهنگیان و تنها ۵ درصد آن برای مدارس است.
ایری اضافه کرد: تابحال در هیچ مقطعی شخص رئیس جمهور اعلام پشتیبانی از وزیر خود نکرده و نگفته است که در شورایعالی فرهنگیان حضور می یابد که این حاکی از حمایت تام وی از وزیر پیشنهادی است که باید به این انتخاب رئیس جمهور اعتماد نماییم. رسالت ما تبعیت از رهبری و قدم برداشتن در راه گام دوم انقلاب است و ما باید این فرصت را به وزیر پیشنهادی بدهیم.
منبع:

1400/05/31
23:45:23
5.0 / 5
229
تگهای خبر: آموزش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر