فراخوان جشنواره ۷ دقیقه، ۷ اقلیم منتشر گردید

فراخوان جشنواره ۷ دقیقه، ۷ اقلیم منتشر گردید فراخوان جشنواره فیلم کوتاه 7 دقیقه، 7 اقلیم باهدف به تصویر کشیدن ظرفیت ها، آیین ها و آداب معطوف به سرور و نشاط، در مراسم و سنن اقوام و فرهنگ های مختلف ایرانی منتشر گردید.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فراخوان «۷ دقیقه، ۷ اقلیم» منتشر گردید و انجمن سینمای جوانان ایران بعنوان متولی اصلی آموزش و تولید فیلم کوتاه در کشور، در نظر دارد بمنظور ثبت بخش مهمی از آداب و سنن ملی و فرهنگی ایران، با همکاری مرکز توسعه فناوری و رسانه های دیجیتال، پویشی فراگیر و سینمایی باهدف به تصویر کشیدن ظرفیت ها، آیین ها و آداب معطوف به سرور و نشاط، در مراسم و سنن اقوام و فرهنگ های مختلف ایرانی راه اندازی کند.
تمامی آثاری که با مدت زمان بین ۳ تا ۷ دقیقه در قالب های انیمیشن، داستانی، اکسپریمنتال و مستند تولید شده و بصورت خلاقانه آیین های بومی و سنن اقوام ایرانی را به نحوی به تصویر کشیده باشند که نمایش دهنده سرور، نشاط و انرژی مثبت و مناسب پخش در فضای مجازی باشند، مشمول این حمایت خواهند بود.
جزئیات این طرح به شرح زیر است:
-آثار ارسالی توسط کارشناسان تعیین شده توسط انجمن سینمای جوانان ایران بررسی می شوند و در مرحله اول ۱۰ اثر برتر، مورد حمایت مالی قرار می گیرند. (در صورت وجود آثاری افزون تر، امکان افزایش تعداد آثار قابل حمایت وجود دارد.)
-حمایت انجمن از این آثار بین ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال خواهد بود. (رقم نهایی توسط شورای ارزشیابی هنری انجمن سینمای جوانان ایران تعیین خواهد شد).
-حمایت انجمن بصورت کمک بلاعوض است و مالکیت آثار متعلق به خود پدیدآورندگان خواهد بود.
-انجمن سینمای جوانان ایران برای عرضه مناسب و گسترده آثار برتر در فضای مجازی اقدامات لازم را انجام می دهد.
-آثاری که به سفارش نهادها و ارگان ها و یا از منابع عمومی و دولتی تولید شده باشند، تنها در صورت ارائه قرارداد فی درخلال و رضایت نامه کتبی مالک یا مالکان حقوقی اثر برای نمایش آنلاین میسر خواهد بود.
علاقه مندان می توانند از روز چهارشنبه بیستم مردادماه تا اختتام روز شنبه بیستم شهریورماه سال جاری و بوسیله پرتال جشنواره نسبت به ثبت نام آثار خود اقدام نمایند.

1400/05/19
14:20:37
5.0 / 5
245
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , تصویر , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر