نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان، از شروع شهریور

نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان، از شروع شهریور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در اوایل شهریورماه آگاهی داد و اظهار داشت: درحال رایزنی با سازمان امور اداری استخدامی هستیم تا مجوزی دریافت و بتوانیم در زمان نقل و انتقال اضطراری برای آنها که به تبعیت از همسرشان وارد کلانشهرها می شوند، کاری نماییم.


علی الهیار ترکمن در گفت و گو با ایسنا، درباره نقل و انتقالات فرهنگیان اظهار نمود: طبق جدول زمانبندی اعلام شده، فرصت نقل و انتقالات به پایان رسیده است.
وی ادامه داد: برای اوایل شهریور، نقل و انتقال اضطراری خواهیم داشت. رایزنی هایی با سازمان امور اداری استخدامی برای دریافت مجوز انتقال به تبعیت از همسر در حال انجام می باشد، برای اینکه به استناد بخشنامه سازمان امور اداری ـ استخدامی ورود به کلانشهرها ممنوعست.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینکه ما همکارانی داریم که باید به تبعیت از همسرشان به شهری بروند و اگر منتقل نشوند خانواده گرفتار مشکل می شود اظهار داشت: درحال رایزنی هستیم تا مجوزی دریافت و بتوانیم در زمان نقل و انتقال اضطراری برای آنها که به تبعیت از همسرشان وارد کلانشهرها می شوند کاری نماییم.
الهیار اضافه کرد: ثبت درخواست ها در سامانه انجام شده و ۱۳۰ هزار نفر تقاضای جابه جایی درون و برون استانی داشته اند. باتوجه به تقسیم کار انجام شده، موافقت نقل و انتقال درون استانی برعهده آموزش و پرورش استانهاست.
وی افزود: اما نقل و انتقال بین استانی باید در ستاد صورت گیرد که ما درحال جمع بندی هستیم و باتوجه به وضعیت نیروی انسانی در مبدا و مقصد تصمیم گیری خواهیم کرد. شرط اصلی ما برای نقل و انتقالات بین استانی عدم ایجاد نیاز در استان مبداء است تا طوری نباشد که نیرو از مبداء خارج و نیازی در آنجا ایجاد شود، به شکلی که مدیرکل منطقه ناچار شود نیروی حق التدریس بگیرد و یا از سایر روش ها برای جذب نیرو استفاده نماید.1400/05/13
12:07:02
5.0 / 5
270
تگهای خبر: آموزش , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر