سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا اعلام كرد

واكسیناسیون معلمان و رانندگان سرویس مدارس در مرداد

واكسیناسیون معلمان و رانندگان سرویس مدارس در مرداد به گزارش کنکور هنر معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن اشاره به اینکه کمتر از ۵ درصد از مبتلایان کرونا در دنیا در ارتباط با سنین زیر ۱۸ سال هستند، اظهار داشت: معلمان و رانندگان سرویس مدارس در مردادماه واکسینه می شوند و مدارس با رعایت پروتکلهای بهداشتی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بازگشایی خواهند شد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا رئیسی، در ارتباط مجازی با نشست قطبی کمیسیون ورزش و سلامت (قطب یک) مجلس دانش آموزی، درباره مبحث «سلامت دانش آموزان» اظهار نمود: نمایندگان مجلس دانش آموزی، آینده سازان مملکت هستند و باید این تمرین را داشته باشند تا در آینده مجالس بزرگتری را شکل دهند.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیان نمود: هیچ آموزشی جای معلم را نمی گیرد. آموزش و پرورش فقط آموزش نیست. پرورش باید حضوری باشد و نیاز است به سمت بازگشایی مدارس برویم.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن اشاره به اینکه کمتر از ۵درصد از مبتلایان کرونا در دنیا در ارتباط با سنین زیر ۱۸سال هستند اظهار داشت: افراد زیر ۱۸سال اگر به کرونا مبتلا شوند به سرعت بهبود می یابند برپایه مطالعات هم انتقال کرونا از دانش آموز به دانش آموز خیلی کم است.
وی اظهار نمود: یک میلیون و ۳۰۰هزار نفر در کنکور سال گذشته و سال جاری شرکت کردند و مشکلی از نظر کرونا نداشتند.
رئیسی ضمن اشاره به اینکه پیشبینی یونسکو این است که با وجود کرونا و تعطیلی مدارس تعداد بازماندگان از تحصیل و کودکان کار بیشتر می شود و تعطیلی مدارس دانش آموزان را از نظر سلامت روحی- روانی گرفتار صدمه می کند، افزود: مجموعه ای از اقدامات برای بازگشایی مدارس وجود دارد، با عنایت به عدم وجود واکسن برای دانش آموزان زیر ۱۸سال، معلمان و رانندگان سرویس مدارس در مرداد، واکسینه خواهند شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، او در آخر بر مناسب سازی و رعایت پروتکلهای بهداشتی فضاهای آموزشی تاکید کرد.
منبع:

1400/04/22
21:55:25
5.0 / 5
482
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , رمان , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر