خدایی خبر داد

تشكیل كمیته برخورد با كلاهبرداران فروش سوالات كنكور

تشكیل كمیته برخورد با كلاهبرداران فروش سوالات كنكور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از تشکیل کمیته برخورد با کلاهبرداران فروش سوالات کنکور آگاهی داد و اظهار داشت: هیچ نوع اغماضی با داوطلبان متخلف نیز صورت نمی گیرد، با تخلفات موردی در زمینه های آزمون برخورد می شود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، دکتر ابراهیم خدایی امروز در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با تکیه بر این که با کلاهبردارن در زمینه فروش سوالات کنکور برخورد شدید می نماییم، اظهار داشت: برای پیشگیری از تخلف و رعایت حفاظت از آزمون، کمیته ای با حضور مجموعه دادستانی، تشکیل و با هماهنگی های صورت گرفته در این کمیته با موضوع کلاهبرداری در زمینه فروش سوالات کنکور برخورد جدی شد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: تمام موارد در ارتباط با فروش سوالات کنکور کلاهبرداری است و شگرد کلاهبرداران این است که ابتدا ۵۰ درصد پول را از داوطلب دریافت و اعلام می کنند که ما به سوالات دسترسی داریم و بعد از انتشار سوالات، ۵۰ درصد باقی پول را دریافت می کنند. در صورتیکه بعد از دریافت ۵۰ درصد پول اولیه، تماس ها قطع می شود و آنها حتی نمی توانند جلد دفترچه کنکور ما را به داوطلبان برسانند.
خدایی با اشاره به اینکه یکسری از عوامل کلاهبرداری فروش سوالات کنکور شناسایی شده اند، اضافه کرد: با آنها برخورد شده و طبیعتاً برخوردهای بیشتری با عنایت به گزارش های رسیده با این افراد می شود. به داوطلبان اطمینان می دهم که تحت هیچ شرایطی سوال کنکور پیش از جلسه به بیرون نخواهد آمد و مطمئن باشند کلاهبردار احتیاجی نیست سئوالی بدهد چونکه حتی نمی تواند روی دفترچه را هم کپی کند.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه با متخلفان آزمون سراسری برخورد خواهیم کرد، اظهار داشت: در این نوع تخلفات شامل همراه داشتن موبایل، هیچ نوع اغماضی صورت نمی گیرد، با تخلفات موردی در حوزه های آزمون برخورد می شود و با عنایت به قانون سنجش و پذیرش دانشجو، حتی اگر فردی شاگرد اول باشد و موبایل همراه داشته باشد، از آزمون محروم می شود.1400/04/09
18:59:10
5.0 / 5
282
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر