سنجش سلامت 107 هزار نوآموز تهرانی ظرف 45 روز

سنجش سلامت 107 هزار نوآموز تهرانی ظرف 45 روز به گزارش کنکور هنر مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه سال قبل ۷۳ پایگاه در شهر تهران داشتیم و ۱۰۳ هزار دانش آموز سنجش و ۳۸۰ دانش آموز به مدارس استثنایی هدایت شدند اظهار داشت: سال جاری پایگاهها از نوع «الف» است که هر روز ظرفیت ۳۰ نفر پذیرش را دارند و می توانیم ۱۰۷ هزار دانش آموز را ظرف ۴۵ روز سنجش نماییم.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، عبدالرضا فولادوند در مراسم افتتاحیه برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نو آموزان بدو ورود به دبستان با اشاره به اینکه طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان با کمک دانشگاه های علوم پزشکی انجام می شود و در نبود آنها کار ابتر می ماند و به خوبی پیش نخواهد رفت که باید از آنها قدردانی کرد اضافه کرد: این طرح در کل کشور اجرا می شود. امروز برنامه نمادین افتتاحیه است.
وی ادامه داد: سال قبل افتتاحیه را در ۲۲ تیرماه داشتیم و الان زودتر شروع شده است. دومین سالی است که در بحران کرونا ما و همکارانمان این طرح را اجرا می نماییم. تجربه ای است که در دوران کرونا به دست آوردیم.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه همکاری خوب همه ارگان ها بخصوص ارگانهایی که مستقیم با این در طرح در ارتباط هستند از مهم ترین مصادیق امور مشارکتی است اظهار داشت: سال قبل ۷۳ پایگاه در شهر تهران داشتیم و ۱۰۳ هزار دانش آموز سنجش شدند. ۳۸۰ دانش آموز به مدارس استثنایی هدایت شدند. سنجش سلامت خدمت بزرگی به خانواده ها است و از حیث توسعه فرهنگ سنجش سلامت از بدو تولد و توسعه فرهنگ خودمراقبتی حائز اهمیت می باشد.
فولادوند افزود: از امروز با کمک حوزه بهداشت و درمان و شهرداری های تهران این طرح را اجرا می نماییم و در زمان کوتاهتری نسبت به گذشته و در پایگاههای کمتر با ظرفیت بیشتر سنجش خواهیم کرد. تفاوت این است که پایگاهها سال جاری از نوع الف است که هر روز ظرفیت ۳۰ نفر پذیرش را دارند و می توانیم مجموعا ۱۰۷ هزار دانش آموز را ظرف ۴۵ روز سنجش نماییم.
وی با اشاره به اینکه سال قبل تا آذرماه برای جاماندگان، سنجش انجام شد اظهار داشت: اگر یکی از شرکا پای کار نباشد مشکل ایجاد می شود، امید است بتوانیم با هم افزایی و مشارکت طرح را به خوبی اجرایی نماییم.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اشاره به این که ۴۵ هزار همکار فرهنگی ما ۴ روز است که پای انتخابات اند و هنوز کار آخر نیافته است که باید از آنها هم قدردانی کرد اظهار داشت: امتحانات حضوری هم به خوبی برگزار شد و تا هم اکنون یک مورد مبتلا نداشتیم. تلاش و کوشش ها سبب شد امتحانات به بهترین نحو برگزار گردد.
منبع:

1400/03/30
13:57:11
5.0 / 5
361
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تحصیل , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر