با حضور یك اثر از ایران؛

جشنواره ترایبكا ۲۰۲۱ برندگانش را شناخت

جشنواره ترایبكا ۲۰۲۱ برندگانش را شناخت به گزارش کنکور هنر جشنواره ترایبکا ۲۰۲۱ اسامی کامل برندگانش را برای بخش های رقابتی اعلام نمود.به گزارش کنکور هنر به نقل از ورایتی، با بیان اسامی برندگان جشنواره ترایبکای سال جاری جایزه اول بخش فیلم بلند آمریکایی به «تازه کار» ساخته لورن هداوی رسید و لوان کوگواشویلی برای «برایتون چهارم» در بخش بهترین فیلم بلند بین المللی برنده شد. جسیکا کینگدان هم برای «معراج» در بخش فیلم مستند بعنوان برنده انتخاب گردید.
جوایز این جشنواره به رسم هر سال در بخش های رقابتی گوناگونی اهدا شد که شامل فیلم بلند آمریکایی، بلند بین المللی، مستند، فیلم کوتاه، جایزه نورا افرون و جوایز جدید پادکست و بازی می شد.
در بخش بهترین فیلم بلند آمریکایی، جایزه هنری به مگان بودی برای «شب افتتاحیه» اهدا شد و ایزابل فومر برای «تازه کار» جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد و جایزه بهترین بازیگر مرد هم به متیو لئون برای فیلم «اتاق انتظار خدا» ساخته تیلر ریگس اهدا شد.
در حالی که «تازه کار» جایزه بهترین فیلمبرداری را هم برای تاد مارتین برد، جایزه بهترین فیلمنامه فیلم بلند داستانی آمریکا به هانا مارکس برای «مارک، ماری و آدم های دیگر» رسید.
در بخش رقابت بین المللی با معرفی «برایتون چهارم» بعنوان برنده اصلی، جایزه هنری به فیلم «شیطان در جهنم» ساخته گاس ون سن اهدا شد و باسانت احمد و بسمالا الگیش برای فیلم «سوآد» از مصر برنده جایزه بهترین بازیگر زن شدند. جایزه بهترین بازیگر مرد هم به لوان تادیاشویلی برای «برایتون چهارم» رسید.
الیزابت ووگلر برای «غرش دهه ۲۰» جایزه بهترین فیلمبرداری را برد و جایزه بهترین فیلمنامه به بوریس فرومین برای «برایتون چهارم» رسید.
جایزه بهترین کارگردان اول به نانا منسا برای «ملکه پیروزی» اهدا شد و جایزه هنری این بخش به ویل ریمن برای «پرچم» اهدا شد.
در بخش رقابتی مستند «معراج» ساخته جیسکا کینگدان برنده شد و جایزه هنری به کلیفورد راس برای «واترلاین ششم» رسید.
جایزه بهترین تدوین به «بچه ها» ساخته شانون سوان اهدا شد و جایزه بهترین فیلمبرداری به «بینگ لیو و جاشوا التمن» برای «همه این پسران» تعلق گرفت.
جایزه آلبرت میسلس برای بهترین کارگردان مستند تازه کار هم به «معراج» ساخته جسیکا کینگدان اهدا شد.
جایزه نورا افرون سال جاری هم به «چنل جیمز و تیلور گارون، از همان زمان» ساخته چنل جیمز و تیلور گارون رسید.
در بخش بهترین فیلم کوتاه جایزه به رانگفی گائو برای «دختری با اسلحه گرمایی» اهدا شد و جایزه هنری به استیون هناک برای «موزه های هنری نفس می کشند» رسید.
رضا ریاحی برای «نوازنده، موسیقیدان» برنده بهترین فیلم کوتاه انیمیشن شد و جایزه هنری به کورتیس کالیگ برای «دشمن سختگیر دزدکی» رسید.
جایزه مستند کوتاه هم به رایان وایت برای «کدگذاری شده» اهدا شد و جایزه هنری این بخش به لوری سیمون برای «چطور می بینیم» رسید.
جایزه دیدگاه دانشجویی به رابرت براگدن برای «شش شب» اهدا و جایزه هنری این بخش نصیب دبورا کاس برای «زنده بودن» شد.
در بخش پادکست جایزه غیرداستانی به «خانه پاد و بنیاد پرندگان وحشی، محافظان رودخانه» رسید و جایزه پادکست داستانی به جیمز کیم و بروک ایسکرا برای «خیابان ورمونت» اهدا شد.
جایزه ایکس ترایبکا برای بهترین فیلم داستانی به «سانتای عزیز» ساخته دانا ناخمن اهدا شد و «متعلق به سیاه» جایزه بهترین فیلم اپیزودی را برد و بعنوان بهترین فیلم کوتاه این بخش هم «سال نوی چینی-نیان» ساخته لولو وانگ انتخاب گردید.
در بخش بازی هم «نارکو» بعنوان بهترین بازی ۲۰۲۱ انتخاب گردید.
در بخش رقابتی دربرگیرندگی هم جایزه داستانی به میشل استفنسون و جو بروستر برای «عوض شدن» اهدا شد و جایزه نویسندگی غیرداستانی خلاق هم به آنی ساندرس برای «فعلی» بعنوان برنده اهدا شد.
جشنواره ترایبکای سال جاری که از ۹ ژوئن شروع شده تا ۲۰ ژوئن ادامه دارد و جایزه منتخب تماشاگران هنوز برنده اش را نشناخته است.

1400/03/28
13:54:08
5.0 / 5
584
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر