پویشی برای طرح سوالات بدون رای ها از كاندیداها

پویشی برای طرح سوالات بدون رای ها از كاندیداها به گزارش کنکور هنر دبیر پویش باشگاه نوجوانان ایرانیوم اظهار داشت: در آستانه برگزاری انتخابات ۱۴۰۰، پویش ایرانینو، نخستین پویش بدون رای ها  ویژه دانش آموزان سراسر کشور در بستر شبکه  های اجتماعی افتتاح شد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، سپهر جمعه زاده دبیر پویش باشگاه نوجوانان ایرانیوم ضمن اشاره به این که در انتخابات های گذشته، در چارچوب برگزاری برنامه های مختلف زمینه آگاه سازی و مشارکت پرشور رای اولی ها فراهم می شد، اظهار داشت: سال جاری برنامه ویژه ای برای دانش آموزان داریم و علاوه بر دانش آموزان رای اولی دانش آموزانی که حق رای ندارند هم می توانند در این پویش شرکت نمایند.
وی افزود: این پویش ویژه دانش آموزان ۱۵ تا ۱۷ سال است که شور و شعور انتخاباتی را دارند ولی متاسفانه حق رای ندارند و در جهت آگاهسازی دانش آموزان و با عنایت به تاثیرگذاری نوجوانان در خانواده ها و هویت بخشی به قشر نوجوان برگزار می شود.
جمعه زاده تصریح کرد: در این پویش دانش آموزان می توانند با رفتن به سایت www.iranioum.com و www.iranioumclub.ir هر سوال و اظهار نظری که دارند را با کاندیدای مورد نظر خود مطرح کنند. علاوه بر این که دغدغه های نوجوانان به دست کاندیدای مورد نظر خواهد رسید، برنامه های نامزدها در این خصوص مسائل در رابطه با دانش آموزان را به گوش دانش آموزان خواهیم رساند.
وی ضمن اشاره به این که پویش رای ‍ اولی ها در استان با محوریت تشکل های دانش آموزی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: آینده متعلق به دانش آموزان بوده و دانش آموزانی که حتی حق رای ندارند به شکلی می توانند اظهار نظر کنند و این پویش ها آنان را برای پذیرش مسئولیت ها در آینده آماده کند و همینطور این افراد تاثیرذاری بسیاری در خانواده ها و مشارکت حداکثری خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دبیر پویش باشگاه نوجوانان ایرانیوم اظهار داشت: علاقه مندان برای شرکت در این پویش می توانند به صفحات مجازی @iranioumclub در شاد و اینستاگرام و شاد رجوع کنند.
گفتنی است به دانش آموزانی که بهترین سوال را از نامزدهای انتخاباتی بپرسند، به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
منبع:

1400/03/19
23:52:01
5.0 / 5
315
تگهای خبر: راه اندازی , ساز , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر