جشنواره ملی حركت تجلی گاه اراده جوانان ایرانی است

جشنواره ملی حركت تجلی گاه اراده جوانان ایرانی است كنكور هنر: كرمانشاه-ایرنا- دبیر دهمین جشنواره ملی حركت در كرمانشاه اظهار داشت: جشنواره ملی حركت تجلی گاه اراده جوانان ایرانی است و از این طریق استعدادها و خلاقیت های هوشمندانه دانشگاه و دانشجویان كرمانشاهی به سایر استان ها معرفی گردید.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، علی اكبر محسنی روز پنج شنبه در آئین اختتامیه دهمین جشنواره ملی حركت كه به میزبانی دانشگاه رازی كرمانشاه در مجتمع فرهنگی هنری انتظار كرمانشاه برگزار شد، در مورد دستاوردهای جشنواره تصریح كرد: این دستاوردها به صورت مختصر و مفید دوسویه است.
وی ادامه داد: از یك سو دانشجویان و نخبگان كشور را با جاذبه فرهنگی، تمدن و پیشینه بزرگ این سرزمین آشنا می كند و از جانب دیگر باعث معرفی خلق و خو و روحیه پهلوانی مردم به استان های دیگر می گردد.
به گفته وی، برای داشتن ایرانی آباد، آزاد، مولد و با امنیت پایدار نیازمند مشاركت جمعی و كار گروهی هستیم.
دبیردهمین جشنواره ملی حركت با تاكید براینكه باید برای ورود نخبگان و جوانان توانمند به عرصه های اجرایی و مدیریتی تسهیل گری شود، اضافه كرد: مدیران سالخورده ای كه دیگر توانایی كاركردن را ندارند بهتر است با انتقال تجارب پرارزش خود، میدان را به جوانان بسپارند.
محسنی ادامه داد: فرهنگ باهم بدن نیازمند آموزش و ترویج است و باید با دادن حس اعتماد و خودباوری، جوانان توانمند را به عرصه كار، تلاش و آبادانی تشویق كرد.
دهمین جشنواره ملی حركت از پنجم تا 6 دی با حضور 101 غرفه و نزدیك به 95 دانشگاه از سراسر كشور در محل نمایشگاه های دایمی بوستان شاهد كرمانشاه برگزار گردید.
3033/7460 خبرنگار: زهره كریم زاده ** انتشاردهنده: فرزاد نویدی


1396/10/08
21:32:50
5.0 / 5
4576
تگهای خبر: جشنواره , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر