معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در سنندج:

پیشنهاد واكسینه كردن معلمان تا پیش از مرداد ماه به ستاد كرونا ارائه شده است

پیشنهاد واكسینه كردن معلمان تا پیش از مرداد ماه به ستاد كرونا ارائه شده است کردستان معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در بازدید از حوزه های امتحانات دانش آموزان پایه های نهم و دوازدهم سنندج اظهار داشت: درباب برگزاری کلاس های درس در مهر ماه بصورت حضوری اظهار داشت: در نشست ستاد ملی مبارزه با کرونا وزیر پیشنهاد واکسینه کردن معلمان تا پیش از مرداد ماه را ارائه نمود.


احمدی لاشکی، بامداد امروز دوشنبه(۱۰خردادماه) در بازدید از حوزه های امتحانی پایه نهم و دوازدهم شهرسنندج از تلاش و زحمات کلیه دست اندرکاران برگزاری امتحانات نهایی و پایه نهم در استان کردستان تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: بر طبق مصوبه شورای معاونین وزارت خانه، قرار شد که معاونین وزیر در بازدید از حوزه های آزمونی در استانها، آخرین وضعیت امتحانات حضوری و نحوه برگزاری امتحانات پایه های نهم و دوازدهم را رصد کنند.
وی عملکرد حوزه های آزمونی استان کردستان در برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: در بازدیدی که به همراه مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از حوزه آزمونی شهر سنندج داشتیم، حداکثر تلاش صورت گرفته بود که پروتکلهای بهداشتی رعایت شود و برنامه ریزی های خوبی در این راستا صورت گرفته بود.
احمدی لاشکی حضور حداکثری دانش آموزان در سر جلسه امتحان را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: این حضور حداکثری بیان کننده این است که آموزش و پرورش توانسته است اعتماد جامعه و خانواده ها را جلب نماید و همکاران فرهنگی در کردستان نیز تمام هم و غم را گذاشتند تا اعتماد خانواده ها به آموزش و پررش را به دست آورند.
وی رعایت کامل پروتکل بهداشتی در حوزه های آزمون های حضوری را رضایت بخش عنوان نمود و اظهار داشت: سطح دشواری سوالات آزمون هم مورد بررسی قرار گرفت و در گفتگو با دانش آموزان غالبا از کم و کیف سوالات و نحوه برگزاری آزمون رضایت کامل داشتند.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش برگزاری امتحانات در فضای باز را از دیگر اقدامات باارزش آموزش و پرورش کردستان برشمرد و بار دیگر از تلاش و زحمات کلیه عوامل اجرائی حوزه های آزمونی و دست اندرکاران امر تقدیر و تشکر کرد.
این مقام مسئول در پاسخ به این پرسش که آیا کلاس های درس در مهر ماه بصورت حضوری برگزار می شود؛ اظهار داشت: در نشست ستاد ملی مبارزه با کرونا وزیر محترم پیشنهاد واکسینه کردن معلمان تا پیش از مرداد ماه را ارائه کرد.
به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان، وی با اعلان اینکه دائر بودن کلاس ها بصورت حضوری بسیار مهم است؛ اشاره کرد: اگر کلاس ها بصورت حضوری برگزار شود، میزان لطمه ها به حداقل خواهد رسید و پیش بینی شود برای مهرماه سال آینده اگر ستاد ملی کرونا اجازه دهد کلاس ها بصورت حضوری اجرا شود.
احمدی لاشکی برگزاری حضوری کلاس های درس در مهر ماه سال آینده را منوط به واکسینه کردن معلمان دانست و اشاره کرد: تمام توان ما براین است که تمام معلمان را تا اختتام مرداد ماه واکسینه کرده تا کلاس ها را در مهر ماه بصورت حضوری برگزار نماییم.1400/03/11
10:49:49
5.0 / 5
287
تگهای خبر: آموزش , اجرا , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر