به میزبانی حوزه هنری؛

فعالان فضای مجازی به تماشای دیواركش می نشینند

فعالان فضای مجازی به تماشای دیواركش می نشینند به گزارش کنکور هنر روز شنبه یکم خرداد ماه ۱۴۰۰، حوزه هنری، مستند دیوارکش از آخرین تولیدات مرکز مستند سفیر فیلم را برای فعالان فضای مجازی اکران خواهد نمود.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی «سفیرفیلم»، سید مهدی دزفولی تهیه کننده مستند «دیوارکش» اظهار داشت: این مستند بزودی در دسترس همگی علاقمندان قرار خواهد گرفت اما قبل از انتشار عمومی آن، این اثر برای طیف های مختلف فرهنگی شامل فعالان فضای مجازی، بعضی از اساتید دانشگاه ها و چهره های فرهنگی و هنری و همینطور بعضی از مستندسازان اکران خواهد شد تا اگر ایراد و ابهامی در کار وجود دارد برطرف شده و بازخوردهای کار را بسنجیم و با رفع ایرادات و شبهات، مستند را به صورت عمومی منتشر نماییم.
وی تصریح کرد: این مستند ۸۰ دقیقه است و مبحث آن ارتباط مسائل جنسی و آزادی های فردی و اجتماعی با حوزه مسائل سیاسی است و بخصوص ایران قبل و پس از انقلاب و بعضی از کشورها همانند عربستان و ترکیه و آمریکا را از این نظر مورد بحث و بررسی قرار داده است. پیش تولید این مستند ۱۰ ماه زمان برده است و تولید آن هم از آبان ماه ۱۳۹۹ شروع شده و در اردیبهشت ۱۴۰۰ به پایان رسیده است و امیدواریم که بتوانیم در فضای کنونی کشور که فضای انتخاباتی هم هست اثرگذار باشیم و حرف مستند هم به خوبی شنیده شود.
دزفولی تصریح کرد: مخاطب اصلی این مستند توده جامعه ایران است که در فرآیندهای اجتماعی و سیاسی اثرگذار هستند و امیدواریم که بتوانیم با این مستند بر این توده مردم اثرگذار باشیم.
محسن آقایی کارگردان «دیوارکش» هم با اشاره به اینکه این اثر مستندی است که حرف های اجتماعی و سیاسی متفاوتی را می زند ابراز امیدواری کرد که جدید ترین مستندی که تولید کرده است همانند ۲ مستند قبلی او با نامهای «پرزیدنت آکتور سینما» و «ایکسونامی» گرفتار حواشی ناخواسته نشود و این دفعه بتواند به خوبی اثرگذار شده و دیده شود.
این مستند ساز همینطور درباره درون مایه مستند خود اظهار داشت: ارتباط مسائل سیاسی با حوزه مسائل جنسی از موضوعات مهم در ایران و غرب است که در این مستند به بررسی همین مبحث پرداخته ایم و طوری مستند ساخته شده است که هم مخاطب با آن همراهی کند و هم بتوانیم حرف های خویش را به صورت ساده و همه فهمی بزنیم.
مستند «دیوارکش» بزودی در بسترهای پخش عماریار و فیلمگردی و همینطور در سایت موسسه «سفیرفیلم» برای عموم در دسترس و قابل مشاهده خواهد بود.


منبع:

1400/03/01
10:19:19
5.0 / 5
726
تگهای خبر: حوزه هنری , دانشگاه , ساز , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر