دستورالعمل كارهای تابستانی دانش آموزان ابلاغ گردید

دستورالعمل كارهای تابستانی دانش آموزان ابلاغ گردید در امتداد طراحی و اجرای کارهای مکمل و فوق برنامه جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان؛ بخشنامه «تشکیل پایگاه های تابستانی» با شعار «هر دانش آموزان یک مهارت»، به ادارات کل آموزش وپرورش استانها، ابلاغ گردید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، در امتداد «تشکیل پایگاه های تابستانی» و طراحی و اجرای کارهای مکمل و فوق برنامه، جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی، برمبنای برنامه درسی حوزه های تربیت و یادگیری از زیر نظام برنامه درسی برنامه ابلاغی سال ۱۴۰۰، و به استناد بخشنامه کارهای تابستانی دانش آموزان مصوب یکصدوشصتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش وپرورش، برنامه ریزی به هنگام و مناسب برای فعالیت پایگاه های تابستانی با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کشف و هدایت استعدادها و مهارت های دانش آموزان و هماهنگ سازی برنامه ها با نیازهای آنان، متناسب با عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و با شعار «هر دانش آموزان یک مهارت» در قالب اقدامات ملی، استانی و منطقه ای ضرورت دارد.
بر این اساس، دستورالعمل کارهای تابستانی مجازی، در بستر شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) و بصورت حضوری (محدود) با رعایت پروتکلهای بهداشتی و ستاد ملی کرونا به شماره ۱۸۵/۱۴۰ مورخ اول تیرماه ۹۹، به قوّت خود باقی است. و استانها باید با بهره گیری از تمامی ظرفیت های درون سازمانی و دستگاه های متولی، اوقات فراغت دانش آموزان استان، برنامه ریزی و اقدامات لازم برای جذب حداکثری دانش آموزان به پایگاه های تابستانی را معمول کنند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، شایان ذکر است، نمایه برنامه های ملی کارهای تابستانی وزارت آموزش وپرورش، بعد از ستاندن اطلاعات از معاونت ها و ادارات کل حوزه ستادی اعلام خواهد شد.1400/02/31
12:54:12
5.0 / 5
768
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تحصیل , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر