استفاده از ماسك در مدارس آمریكا همچنان ضروریست

استفاده از ماسك در مدارس آمریكا همچنان ضروریست به گزارش کنکور هنر مرکز کنترل و جلوگیری از بیماریها در آمریکا سفارش کرد تا استفاده از ماسک در مدارس این کشور همچنان ادامه داشته باشد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، بنابر اعلام مرکز کنترل و جلوگیری از بیماریها در آمریکا، استفاده از ماسک در مدارس این کشور برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۰ همچنان الزامی است چونکه تمامی دانش آموزان در مقابل کروناویروس واکسینه نمی شوند.
مرکز کنترل و جلوگیری از بیماریها در جدید ترین دستورالعمل خود اعلام نموده که در تمامی کودکستان ها و مدارس باید اقدامات جلوگیری از شیوع بیماری اجرایی شود و باید استفاده صحیح از ماسک و فاصله فیزیکی در اولویت قرار گیرد.
این سفارش بعد از آن عنوان شد که این مرکز روز پنجشنبه اعلام نمود افرادی که به صورت کامل در مقابل بیماری واکسینه شده اند نیازی به استفاده از ماسک در فضای باز ندارند و می توانند از پوشیدن ماسک در بیشتر فضاهای بسته هم اجتناب کنند.
به گزارش کنکور هنر به نقل از خبرگزاری رویترز، این مرکز اعلام نمود: در تمامی ساعات حضور افراد در مدارس و اتوبوس ها استفاده از ماسک ضروریست و معلمان و دانش آموزان باید فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.
منبع:

1400/02/27
09:13:44
5.0 / 5
515
تگهای خبر: اجرا , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر