صندوق بازنشستگی مكلف به پذیرش سوابق خدمتی معلمان دانش سرایی شد

صندوق بازنشستگی مكلف به پذیرش سوابق خدمتی معلمان دانش سرایی شد به گزارش کنکور هنر معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، نامه دیوان عدالت اداری در مورد «تعیین تکلیف سوابق خدمتی و ایام بلاتکلیفی دانش آموزان دانشسراها» را ابلاغ نمود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، نامه دیوان عدالت اداری در مورد «تعیین تکلیف سوابق خدمتی و ایام بلاتکلیفی دانش آموزان دانش سراها» را جهت اطلاع و مبادرت به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ نمود.
بر این اساس:
-توافق حاصله برای کلیه مشمولین احتساب سوابق خدمتی دانش سراها که حکم کارگزینی رسمی صادر و کسورات مربوطه محاسبه و کسر شده، صندوق بازنشستگی کشوری مکلف به پذیرش و احتساب سوابق مذکور امسال و در سالهای آینده و انجام اقدامات لازم در مورد بازنشستگی افراد شد.
-مشمولین احتساب سوابق خدمتی دانش سراها که احکام کارگزینی رسمی آنان صادر، لکن از جانب صندوق بازنشستگی کشوری هنوز تعیین بدهی نشده، بنابراین صندوق موظف به اعلام بدهی برپایه احکام رسمی و وزارت آموزش وپرورش مکلف به واریز بدهی و پرداخت کسورات مربوطه و متعاقباً صندوق بازنشستگی مکلف به پذیرش و احتساب سوابق و صدور احکام بازنشستگی مشمولین شد.
-مشمولینی که شرایط قانونی لازم را نداشته و ازجمله کسانی که مورد تأیید گزینش نبوده و یا عمداً رجوع ای جهت تعیین تکلیف خود نداشته اند و غیره از قاعده مستثنی هستند.
منبع:

1400/02/23
10:10:50
5.0 / 5
828
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر