شروع جلسه علنی مجلس

شروع جلسه علنی مجلس به گزارش کنکور هنر وزیر آموزش و پرورش با حضور در جلسه علنی بامداد امروز مجلس پاسخگوی سوال نمایندگان خواهد بود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف شروع شد.
ادامه بررسی لایحه نحوه کمکهای اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان در مورد لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف و همینطور لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین ایران و روسیه و لایحه پروتکل اصلاح موافقتنامه بین ایران و روسیه جهت معاضدت در پرونده های مدنی و جزایی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی، گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکتهای زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و شرکت کفش ملّی و گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و فعالیت ها و عملکرد آن مرکز و هم عملکرد وزارت امور خارجه در حفظ اطلاعات محرمانه کشور از دیگر موارد کاری مجلس شورای اسلامی است.
گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری کرمانشاه، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور هم در دستور مجلس است.
همینطور سؤال ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و علی اکبر کریمی نماینده خنداب از وزیر آموزش و پرورش در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
منبع:

1400/02/21
22:05:45
5.0 / 5
795
تگهای خبر: آموزش , اجرا , رمان , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر