دستورالعمل تعیین شهریه مدارس و پیش دبستانی های غیردولتی

دستورالعمل تعیین شهریه مدارس و پیش دبستانی های غیردولتی به گزارش کنکور هنر سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، «دستورالعمل تعیین شهریه مدارس، پیش دبستانی ها و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی» را ابلاغ نمود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، با استناد به مصوبه نود و سومین جلسه شورای سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی در مورد الگوی تعیین شهریه و در جهت اجرای مواد ۱۵ و ۱۶ قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، دستورالعمل تعیین شهریه مدارس، پیش دبستانی ها و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، جهت اجرا ابلاغ گردید.
بر طبق این دستورالعمل:
شهریه مصوب مدارس و پیش دبستانی های غیردولتی: شامل هزینه های در رابطه با عرضه برنامه هفتگی مدارس و پیش دبستانی ها بر مبنای ساعات مصوب شورایعالی آموزش وپرورش و ساعات فوق برنامه درسی مندرج در الگو خواهد بود.
شهریه فعالیتهای آموزشی و پرورشی مکمل مدارس غیردولتی که شامل شهریه فعالیتهای آموزشی و پرورشی مکمل و در ارتباط با برنامه ها یا فعالیتهایی که بنا به درخواست کتبی ولی دانش آموز، بر مبنای نیازسنجی و مطلوبیت برای دانش آموزان، به منظور تنوع بخشی به فرصت های آموزشی و پرورشی (اعم از علمی، پرورشی، فرهنگی، ورزشی، مهارتی و خدمات مشاوره ای تربیتی و تحصیلی) منطبق با معیارها و اهداف دوره و پایه تحصیلی خارج از برنامه هفتگی (برنامه مصوب و فوق برنامه درسی) از جانب مدارس غیردولتی، عرضه می شود. این فعالیت ها در طول هفته، بعد از ساعات رسمی فعالیت واحد آموزشی، خارج از برنامه هفتگی (برنامه مصوب و فوق برنامه درسی) و پنجشنبه ها و با دریافت رضایت کتبی از ولی دانش آموز برنامه ریزی و اجرا می شود.
تبصره ۱- اردوها، بازدیدها و سایر فعالیتهای غیرمستمر که زمان اجرای آن به صورت تراکمی روزانه است، مشمول این فعالیت ها نمی گردد.
تبصره ۲- فعالیتهای تابستانی مدارس در چارچوب فعالیتهای مکمل قرار می گیرد و حداکثر زمان اجرای آن در روزهای تابستان برای دوره ابتدایی، ۶ هفته و حداکثر ۴ روز در هفته، برای متوسطه اول، ۸ هفته و حداکثر ۴ روز در هفته و برای متوسطه دوم و هنرستان ها، ۱۰ هفته و حداکثر ۵ روز در هفته قابل اجراست.
تبصره ۳- فعالیتهای مکمل پایه دوازدهم آموزش دوره دوم متوسطه حداکثر ۳۱۰ ساعت خواهد بود.1400/02/08
22:42:44
5.0 / 5
542
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تحصیل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر