زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد در پایه های ورودی اول، هفتم و دهم

زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد در پایه های ورودی اول، هفتم و دهم به گزارش کنکور هنر مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد را اعلام نمود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، محمدرضا رزاقی در مورد ثبت نام مدارس شاهد اظهار داشت: پیرو جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش، بازه زمانی ثبت نام پایه های ورودی اول ابتدائی، هفتم و دهم مشخص شد.
وی در مورد زمان پیش ثبت نام اضافه کرد: پیش ثبت نام مدارس شاهد به صورت الکترونیکی در سرتاسر کشور به ترتیب
ـ پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه تا ۲۵ خرداد
ـ پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از ۲۲خرداد ماه تا ۱۵ تیر ماه
ـ و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر شروع و تا ۲۵ تیر صورت خواهد گرفت.
رزاقی با عنایت به تسهیلاتی که در جهت رفاه حال خانواده ها در امر ثبت نام فرزندان از جانب اداره کل شاهد در سالهای اخیر بخصوص با عنایت به شیوع کرونا در نظر گرفته شده اضافه کرد: خانواده ها می توانند با ورود به سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود در پایه های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.
بدیهی است بعد از اتمام مهلت مقرر، دانش آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده اند با اطلاع رسانی که از راه مدرسه صورت خواهد گرفت، برای عرضه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه رجوع خواهند کرد.
مدیرکل شاهد با تکیه بر اینکه ثبت نام در مدارس شاهد فقط از راه سامانه سجا به نشانیsaja.medu.ir انجام می شود، اظهار داشت: متاسفانه عده ای فرصت طلب در فضای مجازی از راه سایت های متفرقه نسبت به ثبت نام دانش آموزان اقدام می کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، بنابراین اولیای محترم دانش آموزان مراقب باشند.
وی همینطور زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد که به صورت حضوری در مدارس صورت خواهد گرفت را از اول تا دهم مرداد اعلام نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد وایثارگران وزارت آموزش وپرورش، وی افزود: امیدواریم مدیران و همینطور خانواده ها با رعایت دستورالعملهای بهداشتی جهت جلوگیری از گسترش بیماری کرونا بتوانند در کمال آرامش ثبت نام دانش آموزان را طبق روال سالهای گذشته در زمان های مقرر به انجام برسانند.
منبع:

1400/01/30
14:25:07
5.0 / 5
553
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر