تكلیف آموزش و پرورش برای مستندسازی

تكلیف آموزش و پرورش برای مستندسازی سال جاری برای اولین بار وزارت آموزش و پرورش در بند ˮجˮ تبصره ۱۲ قانون بودجه کشور مکلف به مستند سازی املاک شده است.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، قاسم احمدی لاشکی در نشست کمیته مستندسازی املاک دستگاه تعلیم و تربیت خراسان رضوی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و شروع سال جدید به کسب رتبه نخست کشور در تحصیل اسناد مالکیت آموزش و پرورش توسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در سال ۱۳۹۹ اشاره نمود و اظهار داشت: سال جاری برای اولین بار وزارت آموزش و پرورش در بند "ج" تبصره ۱۲ قانون بودجه کشور مکلف به مستند سازی املاک شده است.
وی ادامه داد: آموزش و پرورش در سرتاسر کشور ۱۰۰ هزار و ۴۷۶ ملک دارد که از این تعداد ۵۲/۷ درصد فاقد سند هستند.
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به دریافت ۱۰۲ هزار و ۷۰۰ ردیف استخدامی در سال ۱۳۹۹ خاطرنشان کرد: سال قبل ۲۰ هزار ردیف استخدامی برای دانشجویان متعهد خدمت دانشگاه فرهنگیان، ۲۷ هزار و ۳۰۰ ردیف استخدامی برای جذب معلمان از راه ماده ۲۸ و ۵۵ هزار و ۴۹۷ ردیف استخدامی در جهت الحاق تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی، خرید خدمات و نهضت سوادآموزی، توسط وزارت آموزش و پرورش دریافت شد.
در ابتدای جلسه محمد حسن بهادر مدیر کل ثبت اسناد واملاک خراسان رضوی ضمن تاکید بر تعاملات فی درخلال دو دستگاه به ۲۱۷ مصوبه کارگروه مستندسازی در مورد املاک آموزش و پرورش از سال ۹۷ تا کنون اشاره نمود و اظهار داشت: یک هزار و ۲۵۵ سند مالکیت به مساحت ۶۳۰ هکتار در سال ۹۹ برای آموزش و پرورش صادر گردیده است.
همینطور عباس عنوانی رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی دستگاه تعلیم و تربیت خراسان رضوی ضمن اشاره به کسب رتبه نخست کشور در زمینه در تحصیل اسناد مالکیت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۹ اضافه کرد: مجموع املاک استان هشت هزار و ۹۶ مورد است که از این تعداد ۳۸ درصد شهری و ۶۲ درصد روستایی هستند.
وی ضمن اشاره به اینکه ۶۴ درصد املاک آموزش و پرورش استان فاقد سند هستند اظهار داشت: دستگاه تعلیم و تربیت استان موفق شده است در زمینه حمایت قضایی از همکاران رتبه نخست کشور را کسب کند.
منبع:

1400/01/22
13:13:00
5.0 / 5
942
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر