مهلت حذف و اضافه بیمه تكمیلی فرهنگیان تا ۲۰ اسفند بعلاوه تعهدات قرارداد جدید

مهلت حذف و اضافه بیمه تكمیلی فرهنگیان تا ۲۰ اسفند بعلاوه تعهدات قرارداد جدید مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تعهدات قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان را اعلام نمود و اظهار داشت: قرارداد جدید از شروع اسفندماه منعقد شده است.


گودرز کریمی فر در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان اظهار نمود: این قرارداد از اول اسفندماه جاری با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد شده و تا اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد. حق بیمه تکمیلی نیز سال قبل ۴۶ هزار تومان بود که امسال ماهانه به ازای هرنفر ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.
وی ادامه داد: مهلت ثبت نام و یا انصراف از بیمه تکمیلی نیز تا بیستم اسفندماه خواهد بود.
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تعهدات قرارداد جدید را نیز اعلام نمود و اظهار داشت: در قرارداد جدید تمام هزینه های بیمارستانی نظیر جراحی های تخصصی، درمان طبی و سایر اعمال جراحی، هزینه های در رابطه با درمان نازایی و ناباروری، هزینه ویزیت پزشکان، هزینه فرانشیز داروی در تعهد بیمه همگانی و ملزومات دارویی، هزینه تهیه پیوند اعضا با تائید انجمن های مربوطه و هزینه های اروتز و پروتز برابر تعرفه وزارت بهداشت، فقط با ارائه کد ملی و البته به صورت رایگان انجام می شود.
کریمی فر افزود: همین طور هزینه های پاراکلینیکی شمال رادیولوژی، سونو گرافی، ماموگرافی، آنژیوگرافی، اسکن، ام آر آی، آندوسکوپی، انواع اکو و موارد مشابه و همین طور تمام هزینه های تست های ورزش، تست بینایی، تست شنوایی، انواع نوارنگاری نظیر نوار قلب، نوار مغز و نوار عصب و عضله و همین طور تمام خدمات اورژانسی در موارد غیر بستری، تزریقات داخل مفصل، پانسمان و غیره با ارائه کد ملی و به صورت رایگان برای فرهنگیان شاغل بیمه شده به همراه افراد تحت تکفل ارائه می شود.
وی اشاره کرد: کسانی که به ۵۵۰۰ مرکز درمانی طرف قرار داد مراجعه می کنند فقط با ارائه کدملی از هرگونه پرداخت، معاف هستند و رایگان خدمات دریافت می کنند و کسانی که به مراکز غیر طرف قرار داد مراجعه می کنند به محض ارائه اسناد و کپی مدارک و مستندات پرداخت شده به نمایندگی های شرکت بیمه گر، ظرف یک هفته کل مبالغ برابر قرار داد به حسابشان واریز می شود.
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره هزینه درمان بیماران کرونائی نیز اظهار داشت: هزینه درمان بیماران کرونائی برابر تعرفه مصوب بیمارستان های دولتی، بیمارستان های خصوصی و بیمارستان های عمومی غیر دولتی پرداخت می شود.
1399/12/11
15:05:06
0.0 / 5
883
تگهای خبر: آموزش , تخصص , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر