شروع فعالیت شادنما مختص پیش دبستانیها و استثنایی ها به زودی

شروع فعالیت شادنما مختص پیش دبستانیها و استثنایی ها به زودی به گزارش کنکور هنر مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزشی شاد اظهار داشت: تا حالا بیش از 80 درصد از دانش آموزان در این شبکه عضو هستند و روزانه حدود 600 هزار کلاس درس در این شبکه انجام می شود. همین طور 403 گیگابیت بر ثانیه حجم ترافیکی اختصاص یافته به شاد است که به زودی آنرا ارتقا خواهیم داد. در کنار این ها فعالیت شادنما به زودی شروع خواهد شد؛ که مختص دوره پیش دبستانی، حوزه پرورشی، حوزه تربیت بدنی و آموزش و پرورش استثنایی است.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، سید حسن الحسینی در سومین روز از برگزاری پنجمین دوره دوسالانه توانمندسازی مدیران دارالقرآن های سراسر کشور، با اشاره به اینکه فضای مجازی یکی از مخلوقات انسان است و بعنوان یک دنیا به موازات دنیای واقعی برای ما پذیرفته شده است اظهار داشت: در دنیای مجازی کسی می تواند برتری داشته باشد که بتواند از نظر علمی و تکنولوژی برتر باشد و بتواند از این فضا بطور بهینه بهره برداری کند. فضای مجازی عاملیت انسان را در عرصه های یاددهی-یادگیری تقویت می کند و در دنیای واقعی بر کنشگری انسان اثر می گذارد.
وی با اعلان اینکه فضای مجازی یک سیستم مخاطب محور است اضافه کرد: این مهم به هویت بخشی انسان کمک می کند؛ بدین سبب آموزش مجازی آموزشی است که در امتداد کرامت بخشی هرچه بیشتر به انسان به وجود آمده است. این فضا می تواند عزت انسان را حتی بیشتر از آموزش حضوری ارتقاء بخشد.
مسئول شبکه آموزشی شاد اظهار داشت: شبکه شاد روز به روز در حال توسعه علمی و توسعه برمبنای نیازها و خواسته های مخاطبان است. این فضا را باید طوری مدیریت نماییم که عملا بتوانیم بیشترین کیفیت را ارائه دهیم. مهم ترین هدف ما تعمیق یاددهی-یادگیری و کیفیت بخشی است.
وی با اشاره به اینکه تلاشگران حوزه قرآن از لحاظ کمّی، مشکلی نسبت به سال پیش احساس نمی کنند اظهار داشت: هدف بعدی ما ارتقای کیفیت، جدابیت و مقبولیت هرچه بیشتر محتوای این دروس است. نباید فقط آمارسازی مدنظرمان باشد؛ برای اینکه نتایج خوبی به دنبال نخواهد داشت.
الحسینی اضافه کرد: تا حالا بیش از ۸۰ درصد از دانش آموزان در این شبکه عضو هستند و روزانه حدود ۶۰۰ هزار کلاس درس در این شبکه انجام می شود. همین طور ۴۰۳ گیگابیت بر ثانیه حجم ترافیکی اختصاص یافته به شاد است که به زودی آنرا ارتقاء خواهیم داد. در کنار این ها فعالیت شادنما به زودی شروع خواهد شد؛ که مختص دوره پیش دبستانی، حوزه پرورشی، حوزه تربیت بدنی و آموزش و پرورش استثنایی است.
وی با اعلان اینکه کارهای تربیتی با تلاش حوزه پرورشی بیش از پیش و با قدرت بیشتر درحال انجام است، اظهار داشت: از لحاظ کمیت، کارهای پرورشی از بخش آموزشی پیشی گرفته است. همه معلمین در تلاش هستند از یک فضای حقیقی، وارد یک فضای جدید و نو شوند و این مهم نیاز به تلاش مضاعف دارد.
مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزشی شاد اظهار داشت: مسائل فنی مطرح شده تلاشگران حوزه قرآن، عترت و نماز به زودی مرتفع خواهد شد. این فضا یک نعمت و فرصت در دست ماست و نباید با دید منفی با آن برخورد نماییم.
او در آخر ضمن ارائه آمار تعداد عضویت ۲۰ میلیون نفر در شبکه شاد اظهار داشت: با بهره گیری از شبکه شاد سواد فناوری کشور را افزایش می دهیم. همین طور در تلاش هستیم تا شکاف دیجیتالی که یکی از عوامل مهم و موثر در پیشرفت کشورهاست را در آینده حذف نماییم.
منبع:

1399/11/29
14:18:26
0.0 / 5
1037
تگهای خبر: آموزش , تكنولوژی , رمان , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر