وزیر آموزش وپرورش با صدور پیامی یوم الله ۲۲ بهمن را تبریك گفت

وزیر آموزش وپرورش با صدور پیامی یوم الله ۲۲ بهمن را تبریك گفت به گزارش کنکور هنر در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، وزیر آموزش وپرورش با صدور پیامی یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، در متن پیام محسن حاجی میرزایی آمده است: بار دیگر زمستان فرا رسیده است تا ذهن و ضمیر انسان های آزاده ی جهان به یاد روزهای پر فروزی بیفتد که ایرانی ها دلیر توانستند در دل آن موسم سرد، خالق بهاری بالنده باشند که با خود شکوفه های شگفت به بار آورد.
این متن می افزاید: پارسیان پارسایی که صاحب ایمان بودند و ساکن ایران، به نیکی توانستند با اتکال به خداوند متعال، اتکای به فرهنگ غنی ایرانی و امتثال به هدایت های داهیانه ی قائد خود، حضرت امام خمینی (ره)، اعجازگون به جهان و جهانیان بیاموزند چگونه می توان بر طاغوتیان، طغیان کرد.
در ادامه انقلاب اسلامی ایران به یقین یکی از خطیرترین رخدادهای دوران حاضر است، در حقیقت واجد فجر جدید بشریت در سپهر سیاسی جهان است که به شایستگی توانست منشأ اثراتی ارزشمند و مبدأ ثمراتی برازنده در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، دینی و... باشد.
در پیام وزیر آموزش و پرورش آمده است: برخورداری از پشتوانه ی عظیم فلسفه ی دینی و معارف شیعی، استواری بر پایه ی ایمان، اعتقاد و فرهنگ، حاکم سازی فرهنگ توحیدی و شکل گیری بر اساس نظم و نظام انقلابی، مختصات ویژه ی این انقلاب از منظر رهبر معظّم انقلاب است که وجوه ممیّز آن از سایر انقلاب های بشری است. زدودن زنگارها و اضافات از چهره ی اسلام و نمایاندن حقیقت رحمانی و اصالت آسمانی این دین متعالی به جهانیان، مطرح کردن تشیّع بعنوان مکتبی حیات بخش و استقرار اولین نظام مردم سالار دینی سه ارمغان فرهنگیِ انقلاب اسلامی ایران، بعنوان فرهنگی ترین انقلاب تاریخ است.
این پیام می افزاید: بازآفرینی روحیه ی خودباوری، تسلّط بخشی مردم بر سرنوشت خویش، تعیین و تعمیق آزادی های مدنی، حضور پویا و پایا در عرصه های ستم ستیزی و دفاع غیورانه از مرز و بوم، ایجاد عزم فزاینده در نیل به رشد و آبادانی و تحقّق عنصر سعادت ­آفرین میزان رأی ملت است، از دیگر دستاوردهای این انقلاب مردمی است.
در انتها متن مذکور آمده است: و الان ملّت رشید ایران با رشادتی روز افزون، به انتظار چهل و دومین طلوع خورشید رخشان این انقلاب بزرگ و رستاخیز سترگ، ایستاده است؛ اینجانب بعنوان خادم کوچک آنان در دستگاه عظیم تعلیم و تربیت، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره ی بنیان گذار جمهوری اسلامی و گرامیداشت شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم، مسرورانه فرارسیدن یاد روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی را به عموم به مردم صلح دوست و ستم ستیز ایران، بخصوص جامعه ی فهیم فرهنگیان، دانش آموزان معزز و اولیای معظّم تبریک و تهنیت می گویم و مجدّانه از عموم ایرانی ها ایمانی، خاصّه همکاران ساعی و صبورم دعوت می کنم تا به موازات مشارکت نوین و نمادین در جشن های پیروزی انقلاب، با جدّ و جهدی فزون تر و روحیه ای مصلحانه و رویکرد صالحانه، بعنوان قشری مرجع و مورد وثوق، با درک کامل از اقتضائات زمان و فهم جامع از بیانیه ی گام دوم انقلاب از راه آگاهی ­افزایی به جامعه ی مخاطب، بخصوص نسل نوخاسته ی انقلاب، موجِد استمرار جمهوری اسلامی ایران باشند.
منبع:

1399/11/23
22:42:37
0.0 / 5
958
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر