مدیركل آموزش و پرورش استان:

18 هزار دانش آموز خراسان جنوبی در شبكه شاد نیستند

18 هزار دانش آموز خراسان جنوبی در شبكه شاد نیستند به گزارش کنکور هنر خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: حالا هیجده هزار و 29 دانش آموز در سراسر خراسان جنوبی در شبکه شاد نیستند.


محمدعلی واقعی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: این دانش آموزان یا گوشی ندارند و یا در مکانی زندگی می کنند که زیرساخت اینترنت ندارند.
وی با اعلان اینکه قسمت اعظم این موارد مربوط به اینترنت است، اضافه کرد: از شروع امسال، 550 تبلت توزیع کردیم.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اعلان اینکه در ابتدای سال، تعداد دانش آموزی که در شبکه شاد نیستند، 30 هزار نفر بودند که با فراهم کردن زیرساخت ها یا توزیع تبلت به 18 هزار 29 دانش آموز رسیدند، اضافه کرد: بیش از 89 درصد دانش آموزان در شبکه شاد هستند.
واقعی افزود: از شروع سال، آموزش ها به صورت حضوری و غیرحضوری ارائه شده که در روش غیر حضوری آموزش های تکمیلی به شیوه تولید و محتوای الکترونیک، درسنامه و بسته های آموزشی به دو صورت آنلاین و آفلاین در اختیار دانش آموزان استان قرار می گیرد.
وی اظهار نمود: از اول بهمن ماه جاری مدارس ابتدایی استان پذیرای کلاس اول و دومی ها به صورت کاملا اختیاری و محدود با رعایت شدید پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی هستند.
واقعی با اعلان اینکه هیچ روشی در آموزش دانش آموزان پایه اول و دومی جای حضور در کلاس درس را نمی گیرد، اشاره کرد: علاوه بر پایه های اول و دوم آموزش کلاس های مهارتی و کارآموزی هنرستان های استان نیز از اول بهمن ماه به صورت اختیاری و محدود در شهرهای زرد و آبی حضوری برگزار می گردد.
وی تصریح کرد: حداکثر تعداد دانش آموزان در کلاس های درس 10 نفر است و دانش آموزانی که به هر علت حاضر به شرکت در کلاس های حضوری نیستند، می توانند آموزش ها را بوسیله مدرسه تلویزیونی ایران و شبکه شاد دنبال کنند.
منبع:

1399/11/20
13:40:57
0.0 / 5
1125
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر