دانش آموزان در فضای مجازی روایتگر انقلاب می شوند

دانش آموزان در فضای مجازی روایتگر انقلاب می شوند به گزارش کنکور هنر مسئول دبیرخانه مدرسه انقلاب اتحادیه انجمن های اسلامی جزئیات نهمین دوره برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب را شرح داد و اظهار داشت: دانش آموزان می توانند آثار خویش را از دوازدهم تا سی ام بهمن ماه در فضای مجازی بارگزاری کنند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، «علی صفدری»، در نشست خبری امروز شنبه ۱۱ بهمن ماه اظهار داشت: سال جاری نهمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب را برگزار خواهیم کرد. به علت شرایط شیوع کرونا و تعطیلی اکثریت مدارس شیوه نامه سال جاری متفاوت تر از هشت دوره گذشته است و به صورت مجازی برگزار می شود.
وی ادامه داد: نمایشگاه مدرسه انقلاب در مقطع متوسطه برگزار می گردد که نمایشگاه ها در جهت آرمان های انقلاب اسلامی به صورت شفاهی و مکتوب ارائه خواهد شد و زبان دانش آموزان از انقلاب اسلامی را روایت می کنند. سال جاری به علت استفاده دانش آموزان از فضای مجازی برای آموزش مدرسه انقلاب هم در چهار محور در فضای مجازی به روایت می پردازد.
صفدری با اشاره به اینکه قالب مدارس و دانش آموزان فعالیت ها را به صورت مجازی انجام می دهند، اظهار داشت: به چهار قالب برای ارائه محصول در بستر صوت (رادیو انقلاب)، صوت و تصویر، اپلیکیشن و مکتوب پرداخته می شود.
وی با اشاره به اینکه خوانش بیانیه گام دوم در چارچوب چهار مذکور برای دانش آموزان ارائه می شود، اظهار داشت: اولویت ما بارگزاری آثار در شبکه شاد است و همینطور باید دانش آموزان و والدین تلاش کنند تا آثار آنها در این نمایشگاه دیده شود.
مسئول دبیرخانه مدرسه انقلاب با اشاره به اینکه دانش آموزانی که آثار برگزیده دارند در تابستان سالجاری دوره راهیان تمدن را می گذرانند، اظهار داشت: میزبان این جشنواره دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی هستند اما در شیوه نامه هم آمده که تشکل ها و انجمن ها و دیگر دانش آموزان هم می توانند شرکت نمایند.
صفدری خاطرنشان کرد: سال جاری در فضای مجازی نمایشگاه در سه محور اصلی مهارت، تولید محتوا و انتشار است. دانش آموزان باید با احتیاط وارد فضای مجازی شوند و اگر مهارت داشته باشند، می توانند آثاری را بر مبنای اعتقادات و اهداف با آرمان های انقلاب اسلامی تولید کنند، باوجود تقویت اعتماد به نفس از فضای مجازی برای پیگیری محصول استفاده کنند.
به قول وی، مدرسه انقلاب از دوازدهم تا سی ام بهمن برگزار می گردد و دانش آموزان می توانند محصولات خویش را در فضای مجازی انتشار دهند.
صفدری ضمن اشاره به موضوعات نمایشگاه مدرسه انقلاب اظهار داشت: در این نمایشگاه روایت اول شخص که سه عنوان دشمن را بشناسیم، قوی باشیم، تحریف را شکست دهیم تحریم می شکند، نقش من در گام دوم در روایت دوم، صف به صف قاسم ها پی خون خواهی تو، علم و علمت زمین نماند و توقف ممنوع پرداخته می شود. در روایت سوم شخص هم عناوین آن شامل آرزوهای دست یافتنی، از آخر نخستین و شاد است.
مسئول دبیرخانه مدرسه انقلاب اتحادیه انجمن های اسلامی بخش های دیگر نمایشگاه را رادیو مدرسه انقلاب، تماشاخانه مدرسه انقلاب، نشریه مدرسه انقلاب، کار ابزار مدرسه انقلاب، ایده و ابتکارات در روایت انقلاب برشمرد.
منبع:

1399/11/11
22:00:14
0.0 / 5
1024
تگهای خبر: آموزش , تصویر , جشنواره , رادیو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر