پیگیری درمان حادثه دیدگان آتش سوزی كانكس در كنگرستان توسط آموزش وپرورش

پیگیری درمان حادثه دیدگان آتش سوزی كانكس در كنگرستان توسط آموزش وپرورش به گزارش کنکور هنر مشاور عالی وزیر آموزش وپرورش که بعنوان نماینده ویژه وزیر آموزش وپرورش در پیگیری روند درمان حادثه دیدگان سانحه سردشت دزفول منصوب شده است، اظهار داشت: اولویت نخست آموزش وپرورش سلامتی معلمان و فرهنگیان حادثه دیده است و از همه امکانات لازم در این جهت بهره گیری خواهد شد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، عبدالرسول عمادی مشاور عالی وزیر آموزش وپرورش و نماینده ویژه وزیر آموزش وپرورش در پیگیری روند درمان حادثه دیدگان سردشت دزفول ضمن اشاره به حضور خود در استان خوزستان به منظور پیگیری ابعاد مختلف این حادثه، اظهار داشت: به نمایندگی از وزیر آموزش وپرورش امروز با حضور در خوزستان روند درمان همکاران را پیگیری کردم.
وی ادامه داد: این پیگیری ها پیش ازاین، توسط مدیرکل آموزش وپرورش استان با کادر درمانی بیمارستان سوانح سوختگی آیت الله طالقانی انجام گرفته بود که نتایج خوبی را هم به دنبال داشته است.
عمادی بابیان اینکه مراقبت ها و پیگیری بسیار خوبی برای حادثه دیدگان این سانحه تابحال انجام گرفته است، اظهار نمود: کمک هایی هم در جهت تأمین هزینه های درمان این حادثه دیدگان در حال انجام می باشد که بزودی به نتیجه خواهد رسید.
مشاور عالی وزیر آموزش وپرورش ضمن اشاره به اینکه، امروز دیداری با این حادثه دیدگان داشتیم که بسیار امیدوارکننده بود، اظهار داشت: ۳تن از همکاران ما گرفتار سوختگی هایی با درصدهای مختلف شده بودند که یکی از آنها با درخواست خانواده به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان منتقل شده است که از راه اداره کل آموزش وپرورش اصفهان در حال پیگیری روند درمانش هستیم.
وی با عنوان اینکه ۲تن از همکارانی که در اهواز در حال درمان هستند و شرایط رو به بهبودی دارند که بسیار امیدوارکننده است، اظهار نمود: باوجود تمام تلاش هایی که صورت گرفت، یکی از اهالی روستا که در صحنه حادثه حضور داشت و گرفتار سوختگی شدید بود، فوت کرد که مایه تأسف بسیار است.
نماینده ویژه وزیر آموزش وپرورش در پیگیری حادثه سردشت دزفول افزود: در این بین همچنان یکی از اهالی حادثه به علت حجم بالای سوختگی دارای شرایط سختی است که امیدواریم به شرایط بهتری از نظر سلامتی برسد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، وی تاکید کرد: اولویت نخست آموزش وپرورش سلامتی معلمان و فرهنگیان حادثه دیده است و از همه امکانات لازم در این راستا بهره گیری خواهد شد، اما پیگیری علت وقوع حادثه که به قول حاضران در صحنه به دنبال وقوع رعدوبرق شدید و باران گسترده اتفاق افتاده است، باید توسط کارشناسان مربوطه موردبررسی قرار گیرد.
منبع:

1399/11/09
12:26:07
0.0 / 5
1005
تگهای خبر: آموزش , رمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر