در كمیسیون آموزش تصویب شد

وزارت ارتباطات تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم را تامین می كند

وزارت ارتباطات تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم را تامین می كند کنکور هنر: سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اظهار داشت که این کمیسیون تصویب کرد که وزارت ارتباطات تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم از دسترسی به تجهیزات آموزشی را تامین کند.


احمد حسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار نمود: در جلسه امروز جزئیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس بررسی شد: با عنایت به این که تاکید کمیسیون بر استفاده دانش آموزان از سیمکارت های دانش آموزی کنترل شده است باید لطمه های این حوزه را به حداقل رساند.
وی توضیح داد: برمبنای مصوبه کمیسیون، وزارت ارتباطات مکلف به تامین تبلت مورد نیاز دانش آموزان محروم از دسترسی به تجهیزات آموزشی با همکاری سایر دستگاه ها با استناد ماده ۶۹ قانون برنامه ششم و بند «ج» تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ شد؛ البته نظارت محتوایی در این قانون بر عهده سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش و نظارت فنی بر عهده مرکز ملی فضای مجازی کشور تعیین شده است.
فلاحی در آخر اظهار داشت که در این نشست طرح اجرای اصل ۱۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران درباره تدریس زبان های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه های کشور) نیز مورد بحث قرار گرفت و بررسی بیشتر آن به جلسات بعدی کمیسیون موکول شد.
منبع:

1399/10/30
22:48:13
0.0 / 5
1105
تگهای خبر: آموزش , اجرا , پژوهش , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر