مامان ها به آخرین قسمت رسید

مامان ها به آخرین قسمت رسید کنکور هنر: برنامه مامان ها امروز با پخش آخرین قسمت به ارزیابی و تحلیل رویکردهای برنامه با حضور سه کارشناس می پردازد.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی «مامان ها» با اجرای منصوره مصطفی زاده و به تهیه کنندگی مجتبی حسینی امروز سه شنبه ۲۳ دی ماه با پخش قسمت ۵۱ به کار خود اختتام می دهد.
این برنامه به سردبیری سید میلاد ناظمی و کارگردانی سعید ابراهیمی در هر قسمت با میزبانی از مادران عادی جامعه به گفتگو با مسائل تربیتی کودکان در دنیای مدرن پرداخت.
امروز و در آخرین قسمت از «مامان ها»، سه کارشناس در برنامه حضور پیدا کرده اند و به نقد و بررسی این فصل از برنامه می پردازند. مریم جلالی برنامه ساز و تهیه کننده و مدیر سابق گروه خانواده شبکه دو سیما، مهرنسا شهابی دکترای روان شناسی و محبوبه کریمی جامعه شناس میهمانان قسمت پایانی هستند که مقرر است از دیدگاه های مختلف برنامه را نقد و بررسی نمایند.
این کارشناسان در بخش اول گفتگوها بعنوان مادر و در بخش بعد بعنوان کارشناس و متخصص حوزه خود برنامه را ارزیابی کرده و درباره سوژه ها و رویکردهای برنامه بحث می کنند و حتی به مخالفت و موافقت با بحث های مورد نظر از زاویه علوم تخصصی خود می پردازند.
این آخرین قسمت از فصل اول «مامان ها» است که در ۵۱ قسمت روی آنتن رفت. در طول تولید و پخش برنامه بیش از ۱۰۰ مادر عادی جامعه در آن حضور بهم رساندند و موضوعات مختلفی در باب تربیت فرزندان محور بحث قرار گرفت.
در قسمت های پخش شده برنامه درباره مسائلی از قبیل چگونگی سرگرم کردن کودکان در دوران شیوع کرونا، پاسخگویی به سوالات چالشی فرزندان، زمان در اختیار دادن فناوریهای جدید و تبلت و موبایل به کودک، چگونگی جلوگیری از ناسزا گفتن کودکان و خیلی از سوالات روزمره مادران در مواجهه با کودکانشان بحث شد و مادران از تجربه های خود دراین زمینه سخن گفتند.


منبع:

1399/10/23
23:19:26
0.0 / 5
1106
تگهای خبر: اجرا , تخصص , تلویزیون , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر