بهمن سبز اطلاعیه داد؛

مجاری قاچاق دیدن این فیلم جرم است با همكاری ساترا مسدود می شود

مجاری قاچاق دیدن این فیلم جرم است با همكاری ساترا مسدود می شود کنکور هنر: موسسه بهمن سبز با صدور اطلاعیه ای ضمن تاکید بر مسدود کردن مجاری قاچاق فیلم دیدن این فیلم جرم است، از مخاطبان برای تماشای فیلم در سالن های سینما دعوت کرد.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی موسسه، دفتر پخش «بهمن سبز» به دنبال انتشار غیرقانونی فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» اعلام نمود: فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه از چهارشنبه ۱۷ دی ماه با پخش بهمن سبز بطور رسمی روی پرده سینماها رفت، اما متاسفانه از روز گذشته انتشار نسخه بازنگری این فیلم در جشنواره جهانی فیلم فجر کام همگان را تلخ کرد.
این اتفاق غیرقانونی در حالی صورت گرفته است که این فیلم بعد از یک سال انتظار برای دریافت مجوز نمایش سینمایی و سرانجام در وضعیت سخت کرونائی، در امتداد کمک به احیای سینماها به اکران درآمد و در ضمن ۳ روز ابتدایی با استقبال بسیار خوبی از مخاطبان همراه شد. پس از نهادهای رسمی و مسئول انتظار است ضمن پیگیری قانونی این مسئله در اسرع وقت، پاسخگوی چگونگی انتشار و خسارات ناشی از آن باشند.
در عین حال پخش بهمن سبز در امتداد حفظ حق مالکیت معنوی صاحبان اثر، در همکاری مشترک با سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و دستگاه قضایی مبادرت به شناسایی و مسدودسازی رسانه های متخلف کرده و طی ساعات اخیر برخورد با سایت های انتشاردهنده نسخه قاچاق شروع شده است.
بهمن سبز ضمن دعوت از مخاطبان سینما برای پشتیبانی از حقوق مالکین اثر، اعلام می دارد نسخه قاچاق شده این فیلم نسخه اولیه و بی کیفیتی است که به لحاظ فنی نقصها مختلفی داشته است و تفاوت های بسیاری با نسخه نهایی که حالا روی پرده سینماها است، دارد. پس برای پشتیبانی از فرهنگ و هنر تماشای این فیلم را در سینما دنبال کنید.


منبع:

1399/10/20
14:18:04
0.0 / 5
1055
تگهای خبر: تصویر , جشنواره , دستگاه , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر