هفت روز با بازیگر وال استریت در شبكه نمایش

هفت روز با بازیگر وال استریت در شبكه نمایش کنکور هنر: شبکه نمایش به مرور آثار مایکل داگلاس بازیگر سینمای هالیوود می پردازد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، در بخش ژانر موضوعی منتخب هفتگی؛ شبکه نمایش به فیلم هایی با مضمون دریانوردی پرداخته و در بخش صحنه گران، فیلم هایی با بازیگری مایکل داگلاس مرور می شوند.
در باکس ساعت ۱۳ شبکه نمایش که به پخش فیلم و تله فیلم های ایرانی اختصاص دارد از شنبه ۲۰ تا جمعه ۲۶ دی ماه به ترتیب فیلم های: «امیر کبیر» (در سالروز شهادت امبیر کبیر)، «سفر»، «گروگان روز بر می خیزد»، «یه روز ابری بدون بارون»، «ترنج»، «گور به گور» و «عملیات سری» (در سالروز فرار شاه) از این شبکه پخش می شوند.
فیلم هایی که با مضمون دریانوردی در بخش ژانر منتخب هفتگی از شنبه تا جمعه در ساعت ۱۹ پخش می شوند، «طوفان سفید»، «زندگی پی»، «دور افتاده»، «کاپیتان هوراشیو»، «جنگ نفتکش ها»، «آبی بیکران» و «استاد و فرمانده» هستند.
این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مایکل داگلاس می پردازد. او ۲ جایزه اسکار در مقام تهیه کننده فیلم «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» و بازیگر فیلم «وال استریت» دریافت کرده است.
فیلم های این بازیگر با عناوین: «وال استریت»، «سلطان رویاها»، «مرد مورچه ای»، «اتاق ستاره»، «سقوط»، «بازی» و «چیزی نگو» از شنبه تا جمعه به ترتیب در ساعت ۲۱ روی آنتن می روند.
فیلم های شبکه نمایش به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم های «ببر خیزان اژدهای نهان ۲»، «وزیر کاتوه»، «توطئه گران»، «عملیات نجات عروسک»، «من یک افسانه ام»، «هشت میلیمتری» و «نبات» هستند که ساعت ۲۳ پخش خواهند شد.
در بخش کلاسیک ساعت یک بامدادان این شبکه فیلم های «غروب تبهکاران»، «مرد سوم»، «رولر کاستر»، «روح خانم میور»، «زورو»، «پرنده باز آلکاتراز» و «حماسه جودو» از شنبه تا جمعه برای مخاطبان پخش می شوند.


منبع:

1399/10/19
22:32:22
0.0 / 5
1188
تگهای خبر: بازیگر , رمان , سفر , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر