جمع آوری بخاریهای نفتی از مدارس

جمع آوری بخاریهای نفتی از مدارس به گزارش کنکور هنر به قول معاون سلامت و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، سال قبل این وزارتخانه موفق شد تمام بخاری های نفتی را جمع آوری و بحث گرماسازی را با رعایت مسایل ایمنی اجرا نماید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، دکتر حمیدی در مراسم رونمایی از پلت فرم مدرسه آماده اظهار نمود: ایران کشوری حادثه خیز است و ۹۰ درصد حوادثی که در جهان رخ می دهد در کشور ما هم بروز می یابد.
حمیدی اظهار داشت: مدرسه محل تجمع افراد در یک محیط است و حوادثی که در مدرسه اتفاق می افتاد می تواند فاجعه ملی به بار آورد. از زاویه دیگر نقش مدرسه در جامعه به صورت مستقیم و غیر مستقیم بسیار مهم می باشد برای همین در سند تحول بنیادین گفته شده که مدرسه کانون تحول محله است و باید در فعالیتهای اجتماعی به خصوص ایمنی و بحران، نقش آفرینی کند.
وی ادامه داد: امروز رویکردها در سند مکان یابی مدرسه توجه به بحث ایمنی است. آئین نامه ساخت و ساز مدارس هم، مدارس جدید با سخت ترین آئین نامه های ایمنی ساخته شده و ۷۰ درصد مدارس کشور مقاوم سازی شده است.
معاون سلامت و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: مدارس می تواند محلی برای مدیریت بحران باشد. بیشتر از ۶۰ درصد مدارس این امکان را دارند تا در حوادثی مثل زلزله کانون و قرارگاه شده و کمک رسانی را پیگیری کنند.
حمیدی افزود: امروز طرح دادرس در حوزه معاونت سازمان آموزش و پرورش پیگیری و در ۷ هزار مدرسه کشور در حال اجراست. در هر حال رویکرد ما مشارکت همه دستگاههای ذیربط را تعقیب می نماییم. سازمان نوسازی در حوزه مقاوم سازی و سازمان پژوهش در حوزه آماده سازی محتوا در ارتباط با مساله کتاب های آمادگی دفاعی فعالیت و آگاهی دهی می کنند. رویکرد ما در مورد جلوگیری از بحران آماده سازی جامعه و توانمند سازی ارکانی است که با ما ارتباط دارند.
حمیدی اظهار نمود: در شبکه شاد کانال ویژه ای برای آموزش ایمنی وجود دارد و این شبکه نزدیک به ۳۰۰ هزار عضو هدفمند دارد. آمادگی داریم این اقدامات را منسجم نماییم و در میدان عمل پیش ببریم.
1399/10/02
17:30:17
5.0 / 5
1064
تگهای خبر: آموزش , اجرا , پژوهش , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر