اعلام برنامه پخش فیلم های هفته فیلم ایتالیا

اعلام برنامه پخش فیلم های هفته فیلم ایتالیا كنكور هنر: برنامه نمایش 5 فیلم حاضر در هفته فیلم ایتالیا كه از 11 تا 15 آذرماه 99 نمایش داده می شود، اعلام گردید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی «هنر و تجربه»، برنامه نمایش ۵ فیلم حاضر در هفته فیلم ایتالیا با عنوان «دریچه ای به سمت سینمای ایتالیا» که آذرماه ۹۹ به همت موسسه «هنر و تجربه سینمای ایرانیان» و سفارت ایتالیا در ایران برگزار می شود، اعلام گردید.
بدین ترتیب در نخستین روز از برگزاری این رویداد یعنی روز سه شنبه ۱۱ آذرماه فیلم «مادرم» به کارگردانی نانی مورتی ساعت ۱۷: ۴۰ تا ۱۹: ۳۰ و فیلم «لازاروی خوشحال» به کارگردانی آلیچه رورواکر ساعت ۱۹: ۴۰ تا ۲۱: ۴۵ در پلت فرم هاشور نمایش داده می شوند.
«جاده نفت» به کارگردانی برناردو برتولوچی ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۱۹: ۵۰ و فیلم «جایی که سایه ها فرو می افتند» به کارگردانی والنتینا پدیچینی ساعت ۲۰: ۱۰ تا ۲۱: ۵۰ همچون فیلم هایی هستند که روز چهارشنبه ۱۲ آذرماه اکران آنلاین و رایگان می شوند.
در سومین روز از برگزاری این رویداد یعنی روز پنجشنبه ۱۳ آذرماه فیلم «مارتین ایدن» به کارگردانی پیترو مارچلو ۱۷: ۴۵ تا ۱۹: ۵۰ نمایش داده می شود و همین طور در ادامه نمایش فیلم های این هفته فرصت مجددی برای تماشای آثار فراهم گشته است و در همین روز «مادرم» به کارگردانی نانی مورتی ساعت ۲۰ تا ۲۱: ۴۵ از سایت هاشور قابل مشاهده می باشد.
روز جمعه ۱۴ آذرماه فیلم های «جایی که سایه ها فرو می افتند» به کارگردانی والنتینا پدیچینی ساعت ۱۸ تا ۱۹: ۴۰ و «لازاروی خوشحال» به کارگردانی آلیچه رورواکر ساعت ۱۹: ۵۰ تا ۲۲ نمایش داده می شوند.
همچنین در آخرین روز از برگزاری این رویداد، شنبه ۱۵ آذرماه فیلم های «جاده نفت» به کارگردانی برناردو برتولوچی ساعت ۱۷ تا ۱۹: ۲۰ و فیلم «مارتین ایدن» به کارگردانی پیترو مارچلو ساعت ۱۹: ۳۰ تا ۲۱: ۴۰ اکران می شوند.
این هفته فیلم از ۱۱ تا ۱۵ آذرماه ۹۹ مصادف با ۱ تا ۵ دسامبر ۲۰۲۰ بوسیله پلت فرم هاشور به صورت آنلاین و رایگان انجام می شود.


منبع:

1399/09/10
16:30:41
5.0 / 5
1236
تگهای خبر: آنلاین , سایت , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر