توسعه هدفمند مشاركت ها در آموزش و پرورش

توسعه هدفمند مشاركت ها در آموزش و پرورش رئیس سازمان مدارس و مراكز غیردولتی و توسعه مشاركت های مردمی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: با تصویب و ابلاغ دستورالعمل بررسی لزوم، تصویب و ارزیابی تفاهم نامه های منعقده شاهد وحدت رویه در امر مشاركت های دستگاه ها با آموزش و پرورش خواهیم بود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، شهریار فولادوند ضمن اشاره به این که برپایه زیر نظام راهبری و مدیریت سند تحول نیازمند تدوین نظام جامع مشارکت در تعلیم و تربیت هستیم اظهار داشت: در گام نخست و پیش نیاز نظام جامع مشارکت مبادرت به تدوین و ابلاغ دستورالعمل تفاهم نامه های منعقده با آموزش و پرورش کردیم تا علاوه بر ایجاد وحدت رویه در این خصوص شاهد انعقاد تفاهم نامه هایی کاربردی و مشارکت هایی عملی با دستگاه ها و نهادهای مختلف باشیم.
وی با بیان اینکه به دنبال توسعه هدفمند مشارکت ها هستیم خاطرنشان کرد: اهتمام به عوامل سهیم و موثر در جریان تعلیم و تربیت، حذف موازی کاری و تسهیل اجرای مسئولیت ها بعضی از اهداف ساماندهی تفاهم نامه ها است.
فولادوند تصریح کرد: مشارکت ها جویی و مشارکت پذیری، داوطلبانه بودن و پاسخ گویی از اصول حاکم بر مشارکت ها در نظام تعلیم و تربیت است و بدون شک استفاده از ظرفیت خیرین، نهادها و سازمان های علاقمند، بهره برداری از فرصت های قانونی مشارکت جویانه از سیاست های این سازمان در حوزه مشارکت ها است.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: برپایه این دستورالعمل پیش از انعقاد هرتفاهم نامه ای لزوم، سطح و مفاد تفاهم نامه های پیشنهادی حوزه ستاد و استان در کمیته تخصصی تایید و در دوره های زمانی مشخص، گزارش میزان تحقق تفاهم نامه ها اعلام می شود.1399/08/29
21:22:34
5.0 / 5
1401
تگهای خبر: اجرا , تخصص , داوطلب , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر