در حاشیه جلسه دولت مطرح شد

جدید ترین شروط استخدام معلمان

جدید ترین شروط استخدام معلمان به گزارش كنكور هنر وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: اساسا كسانی كه از شاد استفاده می نمایند می توانند شهادت دهند كه مشكلات آن روند نزولی را طی می كند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در پاسخ به این پرسش که اقدام تازه وزارت آموزش و پرورش برای بهبود وضعیت سامانه شاد چیست؟ اظهار داشت: عموم فرهنگیان آگاه هستند که شاد یک مولود شش ماهه است و از آن روزی که شروع به کار کرده تاکنون برای بهبود وضعیت آن کوشیده ایم تا پاسخگوی نیاز فرهنگیان باشد.
وی اضافه کرد: مشکل اصلی سامانه شاد هم اکنون این است که دریافت یا انتقال اطلاعات در بعضی ساعات روز با ایراد مواجه می باشد که ما هم ساعات کلاس ها را در طول هفته توزیع کردیم و هم با همراه اول که زیرساخت این کار را فراهم نموده، گفتگو کرده ایم تا این زیرساخت را تقویت نمایند.
حاجی میرزایی تصریح کرد: اساسا کسانی که از این سامانه استفاده می نمایند می توانند شهادت دهند که مشکلات شاد روند نزولی را طی می کند.
وی درباره مصوبه روز گذشته شورایعالی انقلاب فرهنگی درباره معلمان هم اظهار نمود: روز گذشته در شورایعالی انقلاب فرهنگی تصویب گردید که منحصرا ورود معلم، مدیر، مشاور، مربی پروشی و مراقب سلامت از راه دانشگاه «شهید رجایی» و «فرهنگیان» باشد. این دو دانشگاه البته اجازه دارند که از ظرفیت سایر دانشگاه ها تحت نظارت خودشان استفاده کنند.
وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: اما در هر صورت هیچ کس نمی تواند معلم باشد مگر اینکه یک دوره حداقل یک ساله را در این دو دانشگاه طی کرده باشد. در این نشست همینطور تصویب گردید که هرکس در آموزش و پرورش تدریس می کند، مدرک صلاحیت معلمی را هم داشته باشد که چگونگی احراز این صلاحیت ها هم به شورایعالی آموزش و پرورش و دولت سپرده شده است.
وی در انتها اظهار داشت: همینطور در این نشست مصوب شد که استخدام معلمان در هر منطقه برپایه ظرفیت های بومی آنجا باشد، البته از هر جای کشور هم که بخواهند در منطقه ای استخدام شوند، مخالفتی وجود ندارد ولی اگر به آن منطقه بروند تا آخر خدمت باید در آنجا مشغول باشند.
منبع:

1399/08/28
21:18:07
5.0 / 5
1802
تگهای خبر: دانشگاه , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر