برگزاری مجازی سیزدهمین كنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از ۲۷تا ۳۰ آبان

برگزاری مجازی سیزدهمین كنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از ۲۷تا ۳۰ آبان به گزارش كنكور هنر دبیرستاد اجرائی كنگره سیزدهم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: امسال باتوجه به شرایط موجود در كشور و شیوع ویروس كرونا سیزدهمین كنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از 27 لغایت 30 آبان ماه در بستر فضای مجازی انجام می شود.به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، حسین احمدی در آستانه برگزاری دومین اجلاسیه سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: کنگره عالی ترین رکن تشکیلات در اتحادیه و شالوده هویت تشکیلات و تبلور وحدت انجمن های اسلامی مدارس سراسر کشور و متشکل از اعضای قرارگاه ملی، منتخب انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور است.

وی در ادامه اظهار داشت: امسال باتوجه به شرایط موجود در کشور و شیوع ویروس منحوس کرونا سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از ۲۷ لغایت ۳۰ آبان ماه با حضور نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، وزیر آموزش و پرورش، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دبیرکل اتحادیه، مسئولان و معاونان اتحادیه استانها، اعضای قرارگاه ملی جدید و سال گذشته، برگزیدگان جشنواره های انجمن اسلامی برتر و رتبه های برتر کنکور سال ۹۹ تشکیلات با شعار ایستاده تا اوج افتخار به صورت بر خط در بستر فضای مجازی برگزار می گردد.

احمدی با اشاره به روند برگزاری انتخابات در کنگره اتحادیه اشاره کرد: اعضای قرارگاه ملی اتحادیه بعد از طی یک پروسه منظم انتخاباتی بعد از انتخاب در قرارگاه شهری و استانی، کاندیدای عضویت در قرارگاه ملی شده اند و بعد از انتخاب، طی چهار روز حضور درکنگره یک عضو دانش آموزپسر، توسط پسران قرارگاه ملی و یک عضو دانش آموز دختر توسط دختران عضو قرارگاه ملی جهت عضویت در شورای مرکزی را انتخاب می کنند.

وی درباب برنامه های این کنگره کفت: اجلاس عمومی جهت استماع گزارش عملکرد دوره قبل شورای مرکزی، رای گیری و انتخابات دو نفر عضو دانش آموز شورای مرکزی، بیان دغدغه های دانش آموزان و به نمایش گذاشتن حضور فعال اتحادیه برای تحقق جنبش دانش آموزی، مشاوره علمی برگزار می گردد.

احمدی برگزاری صحن علنی شورا و انتقال تجربیات را از دیگر برنامه های دومین اجلاسیه سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ذکر کرد.

دبیرستاد اجرائی کنگره سیزدهم با برشمردن پیچیدگی های برگزاری کنگره به صورت مجازی اشاره کرد: تفاوتی که کنگره امسال با کنگره های پیشین دارد این است که کنگره امسال مجازی برگزار می گردد و مطمئنا حال و هوای کنگره در فضای مجازی با فضای حضوری تفاوت خواهد داشت. شور و حال حضور، گریه ها و خنده های بچه ها، بازی های تشکیلاتی و اغلب دلتنگی ها و ایجاد دوستی ها، هیئت ها و مسابقات و... در کنگره حضوری اتفاق می افتاد که قابل مقایسه با کنگره مجازی نیست ضمن اینکه برگزاری کنگره در فضای مجازی پیچیدگی های خاص خودرا دارد و ما همه تلاشمان بر این است که بتوانیم کنگره را برای دانش آموزان جذاب تر نماییم. بدون شک همراهی بچه ها در برگزاری این کنگره کمک شایانی به ما خواهدنمود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دومین اجلاسیه سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ۲۷ لغایت ۳۰ آبان با حضور دانش آموزان سراسر کشور با شعار ایستاده تا اوج افتخار به صورت برخط بوسیله درگاه های مجازی و شبکه شاد برگزار می شود.

منبع:

1399/08/25
12:42:38
5.0 / 5
1458
تگهای خبر: اجرا , جشنواره , كنگره , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر