روند بازگشت بازماندگان از تحصیل به مدرسه

روند بازگشت بازماندگان از تحصیل به مدرسه به گزارش كنكور هنر معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینكه برای نخستین بار آمار كلاس اولی ها را در تابستان و پیش از شروع سال تحصیلی از ثبت احوال گرفتیم كه استانها از آن استفاده خوبی كردند اظهار داشت: هم اكنون مشغول كار بر روی این مساله و تطبیق دادن آمارها هستیم تا بتوانیم هرچه سریعتر بازمانده ها را شناسایی نماییم.


رضوان حکیم زاده در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین اقدامات انجام شده پیرامون شناسایی و بازگشت کودکان بازمانده از تحصیل به مدرسه اظهار نمود: خوشبختانه تفاهم نامه ای امضا شده بود و نمایندگان دستگاه های مربوط در این تفاهم در جلسات مربوط شرکت کردند.
وی ادامه داد: امسال همکاریهای خوبی شکل گرفته و کمیته در همه استانها با حضور دستگاه های مربوط تشکیل شده و در حال فعالیت هستند.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینکه برای نخستین بار آمار کلاس اولی ها را در تابستان و پیش از شروع سال تحصیلی از ثبت احوال گرفتیم که استانها از آن استفاده خوبی کردند اظهار داشت: هم اکنون مشغول کار بر روی این مساله و تطبیق دادن آمارها هستیم تا بتوانیم هرچه سریعتر بازمانده ها را شناسایی نماییم.
وی درباره اقدامات وزارت رفاه برای شناسایی کودکان بازمانده نیز اظهار نمود: اگر وزارت رفاه اسامی بازمانده ها را داشته باشد و پیگیری کند بنظر می رسد برای رفع موانع جذب می تواند کمک موثری باشد.
حکیم زاده درباره وضعیت ثبت نام در دوره ابتدایی و ریزش احتمالی آمار باتوجه به شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: اتفاقا به نسبت سال قبل در پایه اول افزایش ثبت نام داشتیم. در کل دوره ابتدایی نیز افزایش ثبت نام داشتیم که البته نرخ ناخالص است. به نسبت موالید شش سال تمام نیز افزایش ثبت نام داشتیم اما چون اینها نرخ خالص است، با تطبیق نهایی آمار ثبت نام شده با موالید می توانیم شمار دقیق کودکان بازمانده را نیز استخراج نماییم.
منبع:

1399/07/27
11:38:54
5.0 / 5
1685
تگهای خبر: تحصیل , ثبت نام , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر