ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال در بین دانش آموزان

ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال در بین دانش آموزان برنامه ترویج عمومی مفاهیم در رابطه با حوزه اقتصاد دیجییتال برای دانش آموزان در دستور كار ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال قرار گرفت.


به گزارش ایسنا، ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال به صورت تخصصی و عمومی اقدام نموده و این کار را در میان دانشجویان، اساتید و فعالان این حوزه به صورت تخصصی و انتشار مفاهیم در رابطه با این حوزه در بین دانش آموزان و در اماکن عمومی به صورت عمومی شروع کرده است.
این تلاش ها در کنار تأمین نیروی انسانی متخصص برای آینده این عرصه علمی پرکاربرد، به نفوذ آن در جامعه هم کمک می نماید. اقتصادی که نقش بسزایی در آینده کشور دارد و اگر به فکر توسعه زیست بوم آن نباشیم بطور قطع نمی توانیم در فهرست کشورهای دارای این فناوری قرار گیریم.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریایت جمهوری، امروز نقش و کارکرد اقتصاد دیجیتال به خوبی خویش را نمایان کرده و از گوشیهای موبایل که در دست عامه مردم است، شروع شده و تا کارهای پیچیده بانکی و اقتصاد کلان ادامه یافته است. پس توسعه این زیست بوم در کشور یک لزوم انکارناپذیر فناورانه است.
منبع:

1399/07/21
14:31:46
5.0 / 5
1706
تگهای خبر: تخصص , دانشجو , ساز , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر