پاسخ پزشكان در گزارش كنكور هنر؛

آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تأخیر اعلام شد؟

آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تأخیر اعلام شد؟ به گزارش كنكور هنر اعضای تیم پزشكی محمدرضا شجریان در بیمارستان جم تهران شایعات مطرح شده درباره تأخیر در مخابره خبر درگذشت این هنرمند را تكذیب كردند.


دریافت 7 MB
اعضای تیم پزشکی محمدرضا شجریان در گفتگو با خبرنگار مهر، به عرضه توضیحاتی درباره ابهامات در رابطه با درگذشت این هنرمند پرداختند.
دکتر حیدری متخصص قلب و رئیس بیمارستان جم هم ضمن تسلیت درگذشت محمدرضا شجریان درباره طرح برخی شایعات در خصوص تأخیر در مخابره خبر درگذشت این هنرمند اظهار داشت: واقعیت این است که کلیه خبرهای در رابطه با اینکه استاد چند روز پیشتر فوت شده بودند و با تأخیر این خبر امروز اعلام شد، کذب محض است. خبر درگذشت دقیقاً در لحظه اطمینان مخابره شد.
وی در پاسخ به شایعه دیگری اضافه کرد: اینکه برخی رسانه ها مطرح نمودند که با رضایت خانواده محمدرضا شجریان از دستگاه جدا و منجر به درگذشت شده است هم کاملاً کذب است. تمام روند درمانی ایشان بر مبنای اصول پزشکی و اخلاقی طی شد و تمام کارهایی که از دستمان برمی آمد برای استاد انجام دادیم.
مهرداد بهلولی متخصص جراحی عمومی و سرطان هم در اینباره توضیح داد: ما چند روز دلهره آور و اضطراب آور را در بیمارستان جم داشتیم. از چند روز پیش که استاد به بیمارستان منتقل شدند، واقعاً علایم حیاتی شان ثابت نبود و گرفتار افت شدید هشیاری و علایم حیاتی بودند، در این چند روز تمام گروه های پزشکی تمام تلاش خویش را کردند که شاید بتوان ارگان های داخلی بدن ایشان که از کار افتاده بود را مجدد به کار بیندازند. متأسفانه به علت مشکلات دیگری که وجود داشت این امکان میسر نشد و امروز متأسفانه دار فانی را وداع گفتند.
دکتر خطیبی مسئول فنی بیمارستان جم هم در این حوزه ضمن تشکر از همه همکاران و پرسنل بیمارستان تاکید کرد: تلاشهای تیم پزشکی که بسیار هم عاشقانه بود، منجر به زمان بیشتر حیات استاد و بهبودی نسبی در زمانی حتی فراتر از پیشبینی هایی بود که پیشتر پزشکان آمریکایی مطرح کرده بودند.

1399/07/18
10:49:58
5.0 / 5
1812
تگهای خبر: تخصص , دستگاه , رمان , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر